Slider

Jsme tradiční český výrobce barev a laků

Již více než 100 let pro vás
vyrábíme české barvy a laky

Přes 250 výrobků pro všechny potřeby

Kde nakoupit naše barvyFiltrovat podle tónovacích systémů:

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Vana

19. listopadu 2018: Dobrý deň, na renováciu vane som použil váš epoxidový email "barva na vany" S2321 O. Postupoval som podľa návodu. Napriek tomu sa mi asi po 3/4 roku postupne odlepila celá spodná časť.

(celý dotaz)

Hliníková folie

19. listopadu 2018: Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat jestli mohu použít tuto hliníkovou folii pod topné těleso ..... https://www.kutil.cz/zahrada-stavba-dilna/plachty-folie/folie-hlinikova-s-pevnostni-mriz

(celý dotaz)

Bojler

19. listopadu 2018: Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem vhodného nátěru. Potřebuji nalakovat vnitřní stranu bojleru, tzn., že potřebuji barvu pro styk s pitnou a zároveň by měla být odolná teplo

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Co se u nás děje

REMAL COLOR byl oceněn bronzovou plaketou ČESKÝ VÝROBEK ROKU 2018

5. listopadu 2018

V úterý 30. 10. 2018 se na zámku Berchtold uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků ankety ČESKÝ VÝROBEK ROKU 2018. Šéf projektu, Ing. Leo Kolečkář, ocenil za přítomnosti  fotbalového internacionála Antonína Panenky … (celá zpráva)

Anketa Český výrobek 2018

21. září 2018

Na podporu skvělých českých výrobců a oslavy 100. výročí vzniku republiky byla spuštěna anketa Český výrobek roku 2018 na facebooku. Naše skupina BARVY A LAKY  nominovala  výrobek REMAL COLOR. odkaz na … (celá zpráva)

Neformální setkání členů Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

28. června 2018

Zúčastnilo se ho na 170 osob. Sobotní program začal prezentacemi zástupců partnerských firem CMLT ČR, při nichž se členové se svými rodinami seznamovali s jednotlivými produktovými novinkami na trhu a technologickými … (celá zpráva)