Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
MENU
Slider

Jsme tradiční český výrobce barev a laků

Již více než 100 let pro vás
vyrábíme české barvy a laky

Přes 250 výrobků pro všechny potřeby

Kde nakoupit naše barvyFiltrovat podle tónovacích systémů:

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Uniflex

7. února 2023: dobrý den, podařilo se mi vytmelit loď pomocí Uniflex PES-TMEL dřevo bez přidání tužidla. Vyškrabal jsem co se dalo cidlinou, stále tam zůstává tenký film, který nejde odbrousit, protože je...

(celý dotaz)

OSB

7. února 2023: Dobrý den, Obracím se na Vás s dotazem ohledně vhodné interiérové barvy na surové OSB desky (stěny a strop). Jelikož se jedná o obytný interiér preferuji matnou barvu nejlépe bílou...

(celý dotaz)

Odstín

2. února 2023: Zdravím, jaký odstín RAL je nejpodobnější šípkové červené ČSN 8125? Mám v plánu lakovat malotraktor TZ4K14.

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Co se u nás děje

Volná místa – Vedoucí referent/-ka – mzdového a personálního oddělení

6. prosince 2022

Hledáme kolegyni / kolegu na pozici Vedoucí referent/-ka – mzdového a personálního oddělení. Místo výkonu práce: Paceřická 2773/1, Praha 9 – Horní Počernice Požadujeme: - Středoškolské vzdělání - Praxe ve … (celá zpráva)

Taktické požární cvičení v areálu BARVY A LAKY TELURIA ve Skrchově

2. prosince 2022

Dne 30. 11. 2022 ve 14 hodin byl nahlášení  fiktivní požár v objektu výroby lazur v areálu společnosti, čímž bylo zahájeno taktické cvičení hasičských sborů z Letovic, Boskovic, Brněnce a Blanska. Ve 14.15 již byli … (celá zpráva)

LAZUROL TOPDECOR S1035 uspěl v anketě ČESKÝ VÝROBEK ROKU 2022

2. listopadu 2022

Děkujeme všem, kteří podpořili LAZUROL TOPDECOR S1035 ve facebookovém hlasování v rámci ankety ČESKÝ VÝROBEK ROKU 2022. TOPDECOR se tak díky vašim hlasům ocitl na bronzové pozici mezi nepotravinářskými výrobky, čehož si … (celá zpráva)

Produktové řady