Slider

Jsme tradiční český výrobce barev a laků

Již více než 100 let pro vás
vyrábíme české barvy a laky

Přes 250 výrobků pro všechny potřeby

Kde nakoupit naše barvyFiltrovat podle tónovacích systémů:

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Dlažba

20. července 2018: Může se na barvený gletovaný beton pokládat keramická dlažba (za jakých okolností) Známý obkladač říká,že položení dlažby na tento beton se po 4 nebo 5 letech dlažba odskočí.Jak

(celý dotaz)

Odstranění nátěru z dlažby

20. července 2018: Dobrý den,chci se zeptat, jestli odstraňovač starých nátěrů odstaní z betonové dlažby i fasádní barvu se složením: vápencové plnivo, silikonová disperze, akrylátová disperze.

(celý dotaz)

Stůl

20. července 2018: Nátěr spárovky dub deska stolu. Dobrý den,prosím o radu, nátěr spárovky dub stolová deska exteriér.Bude v zastrešené terase.Původně jsem chtěl olej +vosk,ale již se přikláním k lak

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Co se u nás děje

Neformální setkání členů Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

28. června 2018

Zúčastnilo se ho na 170 osob. Sobotní program začal prezentacemi zástupců partnerských firem CMLT ČR, při nichž se členové se svými rodinami seznamovali s jednotlivými produktovými novinkami na trhu a technologickými … (celá zpráva)

Výstava HOBBY České Budějovice již tradičně s naší účastí

15. května 2018

V rámci jejich stánku se tu prezentovala i naše společnost. Pan Miroslav Koubek předvedl jak naše produkty, včetně letošní novinky REMAL COLOR, tak názorně seznamoval návštěvníky s prací s nimi, např. aplikaci LAZUROL … (celá zpráva)

Napsali o nás

15. května 2018

Časopis Materiály pro stavbu 3/2018 uveřejnil článek Nanokompozitní systém se solární fotokatalytickou samočisticí a desinfekční funkcí pro povrchové ošetření plášťů budov. Jeho autorem je RNDr. Jaromír Jirkovský, CSc., … (celá zpráva)