Slider

Jsme tradiční český výrobce barev a laků

Již více než 100 let pro vás
vyrábíme české barvy a laky

Přes 250 výrobků pro všechny potřeby

Kde nakoupit naše barvyFiltrovat podle tónovacích systémů:

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Omítky

24. září 2018: Dobrý den, je nutné penetrovat nové, hrubé omítky před natazenim fajnove? Popřípadě, jakou penetraci pouzit? Dekuji

(celý dotaz)

Asfaltová podlaha

24. září 2018: Dobrý den, chtěl bych natřít asfaltovou podlahu ve výrobní hale na světle šedou barvu (odstín něco jako RAL 7035). Jaký druh barvy mi doporučíte? Na ploše budou umístěny stroje, bude

(celý dotaz)

Nátěr nerezi

24. září 2018: Dobrý den. Čím natřít jako základní kotvící nátěr nerezový plech AISI 304 (1.4301, A2, ČSN 17 240)? Měl by na to přijít finální nátěr v barvě písku. Děkuji za odpověď.

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Co se u nás děje

Neformální setkání členů Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

28. června 2018

Zúčastnilo se ho na 170 osob. Sobotní program začal prezentacemi zástupců partnerských firem CMLT ČR, při nichž se členové se svými rodinami seznamovali s jednotlivými produktovými novinkami na trhu a technologickými … (celá zpráva)

Výstava HOBBY České Budějovice již tradičně s naší účastí

15. května 2018

V rámci jejich stánku se tu prezentovala i naše společnost. Pan Miroslav Koubek předvedl jak naše produkty, včetně letošní novinky REMAL COLOR, tak názorně seznamoval návštěvníky s prací s nimi, např. aplikaci LAZUROL … (celá zpráva)

Napsali o nás

15. května 2018

Časopis Materiály pro stavbu 3/2018 uveřejnil článek Nanokompozitní systém se solární fotokatalytickou samočisticí a desinfekční funkcí pro povrchové ošetření plášťů budov. Jeho autorem je RNDr. Jaromír Jirkovský, CSc., … (celá zpráva)