Slider

Jsme tradiční český výrobce barev a laků

Již více než 100 let pro vás
vyrábíme české barvy a laky

Přes 250 výrobků pro všechny potřeby

Kde nakoupit naše barvy



Filtrovat podle tónovacích systémů:

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Smrádek po natírání

14. srpna 2018: Dobrý den, natřela jsem topení na bílo(S2117). Chtěla bych se zeptat, kdy vyprchá typický smrádek po natírání 🙂děkujiPetrášková

(celý dotaz)

Lak na stěnu

14. srpna 2018: Pekny den prajem. Je mozne tento lak pouzit na velmi exponovanu stenu na ktorej je uz nanesena fasadna akrylatova farba? Pripadne mi nieco mozete odporucit? Bude tato stena dychat?

(celý dotaz)

Schody

14. srpna 2018: Dobrỷ den, máme venkovní dřevěné schody napuštěné jen fermeží. Postupem ćasu ztmavly a zešedly. Nyní jsme dva schody museli vyménit (opět jsou napuštěna fermeží) a potŕebuji por

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Co se u nás děje

Neformální setkání členů Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR

28. června 2018

Zúčastnilo se ho na 170 osob. Sobotní program začal prezentacemi zástupců partnerských firem CMLT ČR, při nichž se členové se svými rodinami seznamovali s jednotlivými produktovými novinkami na trhu a technologickými … (celá zpráva)

Výstava HOBBY České Budějovice již tradičně s naší účastí

15. května 2018

V rámci jejich stánku se tu prezentovala i naše společnost. Pan Miroslav Koubek předvedl jak naše produkty, včetně letošní novinky REMAL COLOR, tak názorně seznamoval návštěvníky s prací s nimi, např. aplikaci LAZUROL … (celá zpráva)

Napsali o nás

15. května 2018

Časopis Materiály pro stavbu 3/2018 uveřejnil článek Nanokompozitní systém se solární fotokatalytickou samočisticí a desinfekční funkcí pro povrchové ošetření plášťů budov. Jeho autorem je RNDr. Jaromír Jirkovský, CSc., … (celá zpráva)