Slider

Jsme tradiční český výrobce barev a laků

Již více než 100 let pro vás
vyrábíme české barvy a laky

Přes 250 výrobků pro všechny potřeby

Kde nakoupit naše barvyFiltrovat podle tónovacích systémů:

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Pařez

24. května 2018: Dobrý den,uměli byste mi poradit, jaký prostředek je ideální pro impregnaci pařezu dovezeného z lesa, který slouží jako dekorace na zahradě?Děkuji za Váš čas. Zuzana

(celý dotaz)

Postýlka

24. května 2018: Dobrý den,máme doma starší dětskou postýlku z bukového dřeva. Jakou barvou je vhodné postýlku přetřít, aby byla pro miminko zdravotně nezávadná?Děkuji.

(celý dotaz)

Odstíny lazur

22. května 2018: dobrý den, chtěl bych využít lazurol topdecor v odstínu ořech, ale nelíbí se mi odstín v druhé vrstvě. napadlo mě natřít druhou a třetí vrstvu bezbarvým topdecorem, ale na plechovce

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Co se u nás děje

Výstava HOBBY České Budějovice již tradičně s naší účastí

15. května 2018

V rámci jejich stánku se tu prezentovala i naše společnost. Pan Miroslav Koubek předvedl jak naše produkty, včetně letošní novinky REMAL COLOR, tak názorně seznamoval návštěvníky s prací s nimi, např. aplikaci LAZUROL … (celá zpráva)

Napsali o nás

15. května 2018

Časopis Materiály pro stavbu 3/2018 uveřejnil článek Nanokompozitní systém se solární fotokatalytickou samočisticí a desinfekční funkcí pro povrchové ošetření plášťů budov. Jeho autorem je RNDr. Jaromír Jirkovský, CSc., … (celá zpráva)

REMAL COLOR v nových odstínech i balení

10. května 2018

 Nabízíme ho ve 12 nových pastelových odstínech, které jsou vzájemně kombinovatelné. Je balen v zajímavých a atraktivních obalech o objemu 5 + 1 kg a 0,25 kg. Malé testovací prodejné vzorky Vám pomohou zvolit ty správné … (celá zpráva)