Slider

Jsme tradiční český výrobce barev a laků

Již více než 100 let pro vás
vyrábíme české barvy a laky

Přes 250 výrobků pro všechny potřeby

Kde nakoupit naše barvyFiltrovat podle tónovacích systémů:

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Nátěr na beton

18. května 2018: Dobrý den, dříve jsem kupoval šedou barvu na beton, váš výrobek Tebabet. Vyrábí se ještě tato barva, případně jaká je náhrada? Potřebuji natřít podlahu ve sklepě a v garáži po vy

(celý dotaz)

Klec

18. května 2018: Dobrý den mám klec pro zvířata, na které jsou sem tam dost zrezlé části a chtěla bych ji renovovat. Doporučíte mi něco prosím, ale nezávadného, netoxického, kdyby v případě že to h

(celý dotaz)

Přívěs

18. května 2018: Zdravim cim nalakovat obytny prives mam jiz osklivou bilou barvu na nem dekuji

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Co se u nás děje

Výstava HOBBY České Budějovice již tradičně s naší účastí

15. května 2018

V rámci jejich stánku se tu prezentovala i naše společnost. Pan Miroslav Koubek předvedl jak naše produkty, včetně letošní novinky REMAL COLOR, tak názorně seznamoval návštěvníky s prací s nimi, např. aplikaci LAZUROL … (celá zpráva)

Napsali o nás

15. května 2018

Časopis Materiály pro stavbu 3/2018 uveřejnil článek Nanokompozitní systém se solární fotokatalytickou samočisticí a desinfekční funkcí pro povrchové ošetření plášťů budov. Jeho autorem je RNDr. Jaromír Jirkovský, CSc., … (celá zpráva)

Hledáme pracovníka – volná místa

14. května 2018

Požadujeme: -          skvělé komunikační a prezentační dovednosti, -          silnou osobnost se zájmem o požadovaný obor, -          organizační schopnosti, -          zákaznicky orientovaná … (celá zpráva)