Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
MENU

BARVY A LAKY DROGERIE

Specializované podnikové prodejny BARVY A LAKY DROGERIE nabízí široký sortiment barev, laků a drogistického zboží. Ve všech 54 prodejnách naší sítě máme nastaveny jednotné výhodné ceny a jejich atraktivnost dále zvyšujeme akční nabídkou prezentovanou v letáku, který vychází pravidelně každé tři týdny. Nahlédnout do něj můžete přímo na prodejnách, distribuován je také do poštovních schránek zákazníků ve spádových oblastech příslušných prodejen.

Další výjimečnou nabídkou pro zákazníky našich podnikových prodejen je možnost registrace v Klubu zákazníků, který svým členům nabízí trvalou slevu na nezlevněné zboží a speciální akční nabídky, jako jsou dárky a dodatečné slevy. Registrovat se můžete přímo na některé z našich prodejen nebo vyplnit online registrace zde.

Kromě širokého sortimentu a atraktivních cen vás na našich prodejnách očekávají ochotní a zkušení asistenti prodeje, kteří jsou připraveni odborně poradit s výběrem.

Všechny naše prodejny jsou také výdejním místem e-shopu BALshop.cz. Objednávky v hodnotě nad 3.000 Kč si zde můžete vyzvednout zdarma. Objednávky v hodnotě nad 500 Kč si můžete vyzvednout jen za manipulační poplatek 39 Kč.

Kde nakoupit naše barvyFiltrovat podle tónovacích systémů:

BARVY A LAKY DROGERIE

Pro aktuální období nejsou k dispozici žádné akční nabídky.

Proč si vybrat právě nás