BARVY A LAKY DROGERIE

Specializované podnikové prodejny BARVY A LAKY DROGERIE nabízí široký sortiment barev, laků a drogistického zboží. Ve všech 54 prodejnách naší sítě máme nastaveny jednotné výhodné ceny a jejich atraktivnost dále zvyšujeme akční nabídkou prezentovanou v letáku, který vychází pravidelně každé tři týdny. Nahlédnout do něj můžete přímo na prodejnách, distribuován je také do poštovních schránek zákazníků ve spádových oblastech příslušných prodejen.

Další výjimečnou nabídkou pro zákazníky našich podnikových prodejen je možnost registrace v Klubu zákazníků, který svým členům nabízí trvalou slevu na nezlevněné zboží a speciální akční nabídky, jako jsou dárky a dodatečné slevy. Registrovat se můžete přímo na některé z našich prodejen nebo vyplnit online registrace zde.

Kromě širokého sortimentu a atraktivních cen vás na našich prodejnách očekávají ochotní a zkušení asistenti prodeje, kteří jsou připraveni odborně poradit s výběrem.

Všechny naše prodejny jsou také výdejním místem e-shopu BALshop.cz. Objednávky v hodnotě nad 250 Kč si zde můžete vyzvednout zdarma.

Kde nakoupit naše barvyFiltrovat podle tónovacích systémů:

Proč budete u nás nakupovat rádi?


Najdete nás všude
Od vesnic po velká města

Unikátní produkty
V jiných drogeriích je nenajdete

Na nic si nehrajeme
Můžete k nám dorazit i v montérkách

Tónovací centra
Máme celou vlastní síť