Dotaz: Hřiště

Dobry den,
Muzete mi prosim poradit. Koupili jsme detske hriste ze surove kulatiny, neosetrene lakem. Hriste nejakou dobu stalo venku, na kulatine se obevily cerne tecky, pravdepodobne plisen. Muzete mi prosim poradit, zda existuje nejaka bruska kterou by se dala kulatina obrousit ? Zkouseli jsme flexou, chce to neco vhodnejsiho na kulaty povrch . Manualne je to dost pracne …. Jakym lakem by jste mi doporucili natrit ? Je nutne nechat drevo nejak proschnout ? Aby lak nepraskal jak bude drevo casem vysychat ? Dekuji za info . Andrea

Dobrý den,

snadnější než flexou bude broušení vibrační bruskou. Poté je třeba dřevo nechat proschnout, napustit ochranným přípravkem V1314 Lazurol Aqua napouštědlo a ošetřit tenkovrstvou lazurou V1315 Lazurol Agua dekor, která splňuje ČSN EN 71-3 , část 3 : Bezpečnost hraček. Migrace určitých prvků.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Okna

10. ledna 2020: Dobry den,prosím loni jsme nechali natřít Eurookna firmou ,ted přes zimu se opět barva nafukuje a bude se loupat nevíte prosím příčinu ,poradit Děkuji M.

(celý dotaz)

Chata

23. prosince 2019: Dobrý den, máme dřevěnou chatu, kterou předchozí majitel natíral vyjetým olejem. Nyní bych ji chtěl natřít, ale nevím, co použít. Děkuji za radu.

(celý dotaz)

Podlaha

21. prosince 2019: Dobrý den,chtěl bych se zeptat, mám novou dřevěnou podlahu na chalupě z měkého dřeva a chtěl bych od vás poradiť ohledne ztmavení podlahy a pak přelakování. Lze na ztmaveni podlahy...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!