Roušky a respirátory - Jelen | BAL.cz - skupina BARVY A LAKY
U zrodu drogistické značky Schicht stálo jádrové mýdlo s jelenem. Vyrobil je severočeský velkovýrobce Johann Schicht z Rynoltic, který si v roce 1882 otevřel na střekovském nábřeží v Ústí nad Labem první moderní mýdlovnu.
Roušky a respirátory
Zrušit filtryFiltrovat
Tipy a články Ze světa barev, laků a drogerie
Sadepo, účinný bojovník proti koronaviru
Čistý domov je bezpečný domov. V dnešní době to platí mnohonásobně. Jak ale jednoduše vydezinfikovat prostory nejen ve vaší domácnosti, abyste se zbavili většiny virů a bakterií? Sadepo s originální českou recepturou vám v tomto boji pomůže.
BOJ PROTI PLÍSNÍM v interiéru se vyplatí - VŽDYCKY!
Ač jsou plísně daleko křehčími organizmy než je ten lidský, dokáží znepříjemnit život snadno. Rostou a množí se velice rychle, zbavit se jich není hračka. Přesto se proti plísním bojovat vyplatí. Nejen že jsou na zdech plísně nevzhlednou dekorací, ale mohou pro obyvatele domu být jistým zdravotním rizikem (způsobuj respirační obtíže, mohou být i rakovinotvorné).