Ostatní - BALTECH | BAL.cz - skupina BARVY A LAKY ( 3 ks )
Ostatní
Zrušit filtry
BALTECH peroxid vodíku, 10 %, 100 g
Peroxid vodíku je jednou z nejuniverzálnějších věcí, kterou můžete mít doma. Dá se použít na čištění i bělení, ale především se používá na dezinfekci.
BALTECH P8500 přípravek na mytí stříkacích pistolí, 9 l
P 8500 je určený na čištění stříkacích pistolí a jiného nářadí znečištěného používáním nátěrových látek (nitrocelulózových, syntetických, olejových).
BALTECH Fermež lněná P6420
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
Tipy a články Ze světa barev, laků a drogerie
Chcete natřít plot, stará vrata, okap nebo lavičku a nevíte, jak na to?
Jak natřít plechová zrezivělá stará vrata? Zde se dozvíte jednoduchý postup ve třech praktických krocích. Připravili jsme pro Vás galerii obrázků, video a stručný popis jak na to. Od očištění a zbavení rzi, základní nátěr po vrchní nátěr.
Rady mistra Koubka: Broušení betonové podlahy
Snadno, rychle a sami? Jde to! Využijte rady zkušeného fachmana Mistra Koubka, který vám pomocí krátkých videí odhalí malířšké tipy a triky, které vám urchlí a usnadní práci!