Na koberce - Lakma | BAL.cz - skupina BARVY A LAKY ( 3 ks )
Na koberce
Zrušit filtry- Eko drogerie
- Prací prostředky
- Přípravky do myčky
-
Čisticí prostředky
- Ruční mytí nádobí
- Dezinfekční čističe
- Univerzální čističe
- Do kuchyně
- Do koupelny
- Na WC a odpady
- Na nábytek
- Na okna a sklo
- Na podlahy
- Na vodní kámen
- Speciální čističe
- Na kávovary, konvice
- Pohlcovače vlhkosti
- Pytle na odpad
- Úklidové pomůcky
- Dezinfekční prostředky
- Zahraniční drogerie
Top produkty
Mr. Teppich Antialergen vůně moře pěna na koberce a čalounění, 600 ml
Prostředek se velmi snadno aplikuje. Stačí nastříkat přípravek na povrch a začít s čištěním.
Mr. Teppich Antialergen vůně květů pěna na koberce a čalounění, 600 ml
Stačí nastříkat přípravek na povrch a začít s čištěním. Prostředek proniká hluboko do vláken a odstraňuje z nich nejmenší částečky nečistot, prachu a srsti.
Mr. Teppich odstraňovač skvrn z čalounění, 500 ml
Skvrny, fleky, šmouhy či kaňky se dají jednoduše odstranit! Tento prostředek si poradí i s největšími nečistotami na čalounění i na koberci.
Tipy a články Ze světa barev, laků a drogerie
Jarní práce na zahrádce
Pokud jste stejně jako my vyčkávali na příjemné jarní teploty, tak teď je ten pravý čas začít s přípravami Vaší zahrady. Čím kvalitnější péči zahrádce dopřejete, tím více se Vám během roku odvděčí. Připravili jsme pro Vás pár tipů, na co byste na jaře neměli zapomenout.
Rady mistra Koubka: Příprava nátěru plechové střechy
Snadno, rychle a sami? Jde to! Využijte rady zkušeného fachmana Mistra Koubka, který vám pomocí krátkých videí odhalí malířšké tipy a triky, které vám urchlí a usnadní práci!