Dotaz: Zápach

Zápach z cigaret
Dobrý den, v místnosti kancelář po silném kuřákovi se nechalo vymalovat 2x bílý nátěr, s podkladem patrně nic nedělali. Rovněž se malovala vedlejší místnost. Ta je teď ok bez zápachu, ale v kanceláři je stále cítit silný zápach nikotinu ze stěn, ostatní věci byly vyprány nebo důkladně umyty.
Dotaz: Je možno použít na stěny nějaký funkční prostředek, který by zápach odstranil, aniž by se muselo dělat vše znovu, tzn. odstranit nové i staré nátěry a omýt stěny? Děkuji Roman Fenc.

Dobrý den,

pokud zůstal zdroj zápachu jen ve stěnách, je možné se pokusit zápach uzavřít důkladným napenetrováním hloubkovou penetrací nebo izolačním nátěrem např. Remal Flek stop. Před malování měl být použit Remal Telsal, který likviduje stopy kouře, nikotinu, pak teprve penetrováno a nanesena nová malířská barva. Musíte vybrat jednu z výše uvedených možností.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Sokel

5. srpna 2020: Dobrý večer ako najlepšie natreté nerovný sokel na schodisku dakujem

(celý dotaz)

Termokomfort

29. července 2020: Mozem remal termokomfort premalovat obycajnou farbou?

(celý dotaz)

Jádro

27. července 2020: Dobrý den chci se zeptat mám umakartové jádro v koupelně že bych ho přebrousil odmastil a natřel balakrylel potom přelakoval.Bude to držet a nesmíchá se mi ten balakryl z lakem.Asi...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás