Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
MENU

Dotaz: Zápach

Zápach z cigaret
Dobrý den, v místnosti kancelář po silném kuřákovi se nechalo vymalovat 2x bílý nátěr, s podkladem patrně nic nedělali. Rovněž se malovala vedlejší místnost. Ta je teď ok bez zápachu, ale v kanceláři je stále cítit silný zápach nikotinu ze stěn, ostatní věci byly vyprány nebo důkladně umyty.
Dotaz: Je možno použít na stěny nějaký funkční prostředek, který by zápach odstranil, aniž by se muselo dělat vše znovu, tzn. odstranit nové i staré nátěry a omýt stěny? Děkuji Roman Fenc.

Dobrý den,

pokud zůstal zdroj zápachu jen ve stěnách, je možné se pokusit zápach uzavřít důkladným napenetrováním hloubkovou penetrací nebo izolačním nátěrem např. Remal Flek stop. Před malování měl být použit Remal Telsal, který likviduje stopy kouře, nikotinu, pak teprve penetrováno a nanesena nová malířská barva. Musíte vybrat jednu z výše uvedených možností.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Remal

15. června 2021: Dobrý den, který je z obou lepší, resp. jaký je rozdíl? Našel jsem jen u sněhobílého otěruvzdornost, jinak nic. Díky

(celý dotaz)

Penetrace

31. května 2021: Dobrý den, prosím jak odstranit pernetraci z obkladu- kachlicek. Při malování stekalo po kachlickach. Děkuji předem za info. Vaclava

(celý dotaz)

Remal

21. května 2021: Dobrý den, existuje nějaké ředidlo nebo přípravek pro déle než 7 dní zaschlé cákance Remal Expert?

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás