Dotaz: Zápach

Zápach z cigaret
Dobrý den, v místnosti kancelář po silném kuřákovi se nechalo vymalovat 2x bílý nátěr, s podkladem patrně nic nedělali. Rovněž se malovala vedlejší místnost. Ta je teď ok bez zápachu, ale v kanceláři je stále cítit silný zápach nikotinu ze stěn, ostatní věci byly vyprány nebo důkladně umyty.
Dotaz: Je možno použít na stěny nějaký funkční prostředek, který by zápach odstranil, aniž by se muselo dělat vše znovu, tzn. odstranit nové i staré nátěry a omýt stěny? Děkuji Roman Fenc.

Dobrý den,

pokud zůstal zdroj zápachu jen ve stěnách, je možné se pokusit zápach uzavřít důkladným napenetrováním hloubkovou penetrací nebo izolačním nátěrem např. Remal Flek stop. Před malování měl být použit Remal Telsal, který likviduje stopy kouře, nikotinu, pak teprve penetrováno a nanesena nová malířská barva. Musíte vybrat jednu z výše uvedených možností.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Remal Vinyl

9. dubna 2020: Dobry den, jakou ma prosim "belost" tato bila barva vinyl od Remal /vyrobce/produkty/remal-vinyl-bily-mat-r-vi/ Dekuji.

(celý dotaz)

Kuchyň

7. dubna 2020: Dobrý den, rád bych místo obkladů u kuchyňské linky dal omyvatelnou barvu? Zeď bude nově vystukovana, část Ytong, část panel. Doporučíte mne prosím postup a vhodné barvy? Je vhodná penetrace?...

(celý dotaz)

Cihlové zdivo

3. dubna 2020: Dobry den, chtela bych natrit rezne zdivo v obyvaku na bilo. Mam z cihel sundanou omitku, je to vykartacovane ocelovym kartacem a jemnym rejzakem. Jakou barvu doporucujete a musi se...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás