Dotaz: Stůl

dobrý den,
Potřeboval bych poradit jaký nátěr použít na jídelní stůl z dubových fošen a epoxidové pryskyřice G500. Stůl bude vybroušený do hladka a bude používán v exteriéru pod zastřešenou pergolou. Měl bych požadavek aby pryskyřice i po nanesení nátěru zůstala čirá.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pro nátěr lze použít syntetický nebo polyuretanový lak, epoxid není do exteriérového prostředí vhodný. Z naší produkce je to S1020 Lazurol venkovní lak nebo Telpur C100.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Chata

23. ledna 2020: Potřebovala bych natřít chatu,je zděná, obložená pulkulatinou tmavě hnědé barvy.Chatu jsem zdědila,nebyla natrena nejméně 10 let.Poradil byste mi prosím jak mám postupovat? Děkuji.

(celý dotaz)

Dveře

21. ledna 2020: Dobrý den.Mám vchodové dveře napuštěné hnědou barvou.Celý den na ně svítí slunce,jsou dost vyschlé.Chtěl bych je napustit asi néjakým olejem, aby vypadaly trochu novéji.Poradíte mi prosím,co s tím ? Děkuji

(celý dotaz)

Stůl

10. ledna 2020: Dobry den, mam doma starsi stul z břízy (z ikei, vyrobený z takovych tech spalicku) chtela bych ho tmavy..namorit nebo pouzit lazuru.. vypada jako nelakovamy, ale asi slaba vrstva tam...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás