Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
MENU

Dotaz: Stavebnice

Dobrý den,potřeboval bych natřít dřevěnou stavebnici, jsou to kostky.
Potřeboval bych poradit nějakou barvu,(červenou, modrou, žlutou, růžovou..) která má atesty na dětské hračky a myslím si že by byla vhodnější, teda pokud by byla,nějaká dvousložková polyuretanová, nebo epoxidová, nějaká, která by nestavěla chloupky dřeva,pokud teda taková existuje.
Děkuji Jan Světlík

Dobrý den,

pro použití na hračky máme certifikován vodou ředitelný email V2066 Bakrylex. Dvousložkové nátěry tuto certifikaci nemají, nepoužívají se pro tyto účely.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Stavebnice

18. února 2019: Dobrý den,potřeboval bych natřít dřevěnou stavebnici, jsou to kostky. Potřeboval bych poradit nějakou barvu,(červenou, modrou, žlutou, růžovou..) která má atesty na dětské hračky a myslím si že by byla vhodnější,...

(celý dotaz)

Palubky

26. října 2017: Dobrý den,chtěl bych natřít staré dřevěné palubky.Jsou nově napuštěné fermeží.Jde o garážová vrata vystavená počasí.Jakou barvu mám použít?Děkuji za odpověď,s pozdravem J.Vlasák

(celý dotaz)

nátěr kuchyň

18. října 2017: Dobrý den, mohl by jste mi poradit jaký nátěr použít pro nátěr dřeva odstín palisander, který může přijít do styku s potravinami.

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás