Hledat
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
MENU

Dotaz: Břizolit

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu. Na hospodářském stavení máme brizolit stáří 50 let. Chceme tento brizolit natřít fasádní barvou. Celou plochu jsme omyli. Zjistili jsme ,že část brizolitu byla dutá . Otloukli jsme dutou část zdi, znovu zaštukovali . V brizolitu jsou i jemné praskliny. Chtěla jsem se tedy zeptat na to, jak postupovat při nátěru, jak je možné opravit tyto praskliny a jakou barvu byste nám doporučil. Obávám se, aby nebyly v místě zaštukování tzv. mapy a aby byl nátěr pěkný.
Moc děkuji.

Dobrý den,

všechna obnovená místa pokud nebudou mít zcela stejnou strukturu jako původní povrch budou pod nátěrem viditelná. Jemné praskliny prakticky nelze opravit na tomto povrchu, aby opravy nezůstaly viditelné. Můžete použít pro vyplnění Barlet nátěr na mikrotrhliny, ale stejně jako s následnou barvou počítejte na tomto povrchu s výrazně vyšší spotřebou, poté přetřít fasádní barvou Barlet Akrylát.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Penetrace

11. srpna 2022: Dobry den, Chtěla bych se zeptat zda je hloubkova penetrace remal vhodná i na venkovní pouziti. Za odpověď předem dekuji Koubova

(celý dotaz)

Prodejce

30. května 2022: Nemůžu sehnat prodejce pro fasádní barvu v4011 s plnivem od Barlet, kde ji zakoupim

(celý dotaz)

Zeď

16. května 2022: Dobrý den chtěl bych se zeptat jakou barvou natřít venkovní tenisovou zeď,děkuji za pomoc

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás