BAREVNÝ RÁJ


Pokud hledáte prodejnu, kde najdete pohromadě vše, co potřebujete k malování či natírání, jste na správném místě. V nabídce najdete kvalitní barvy, které vám také natónujeme ve speciálních míchacích strojích, a široký sortiment doplňkového zboží. Očekávají vás ochotní a zkušení asistenti prodeje, kteří jsou připraveni odborně poradit s výběrem.

Pod značkou Barevný ráj je sjednoceno téměř 70 partnerských prodejen, jejichž počet neustále rozšiřujeme. Nové prodejny začleňujeme do programu po pečlivém hodnocení a výběru, abychom si mohli být jisti tím, že našim zákazníkům poskytujeme kvalitní a odborné služby a příjemné prostředí.

Ceny na jednotlivých prodejnách se mohou lišit, akční nabídka je však jednotná. Prezentována je v letáku, který vychází každé 3 týdny od jara do konce podzimu. Nahlédnout do něj můžete přímo na prodejnách distribuován je také do schránek zákazníků ve spádových oblastech příslušných prodejen.

Většina partnerských prodejen je také výdejním místem e-shopu BALshop.cz. Objednávky v hodnotě nad 250 Kč si zde můžete vyzvednout zdarma.


Kde nakoupit naše barvyFiltrovat podle tónovacích systémů:

BAREVNÝ RÁJ

Pro aktuální období nejsou k dispozici žádné akční nabídky.

Proč budete u nás nakupovat rádi?


Najdete nás všude
Od vesnic po velká města

Unikátní produkty
V jiných drogeriích je nenajdete

Na nic si nehrajeme
Můžete k nám dorazit i v montérkách

Tónovací centra
Máme celou vlastní síť