Reference

Chata Klubu českých turistů

Renovace nátěru horské chaty Klubu českých turistů na Lysé hoře. Použitý materiál fungicidní a insekticidní impregnace PURLET S 100 a tenkovrstvá syntetická lazura PURLET S 210.

Realizace: 2019


Rodinný dům Štěpánov – Březce

Výstavba nového bungalovu a realizace zahrady vč. plotu. Aplikace systému PURLET na podbití domu. – impregnace PURLET S 100 a olejová krycí barva PURLET W 350.

Realizace: 2019


Apartmánový dům

Novostavba apartmánového domu v termálních lázních Podhájska na Slovensku. Na dřevěné obložení a dřevěné prvky byly použity materiály PURLET  W 150 a PURLET W260.

 


Rekonstrukce laviček Letního kina v Boskovicích

Rekonstrukce byla provedena systémem PURLET sestávajícím se z fungicidního a insekticidního nátěru PURLET S 100 a tenkovrstvé syntetické lazury  PURLET S 210.

Realizace: 2018


Luční Bouda v Krkonoších

Renovace horní části zadního traktu silně namáhaného dřevěného pláště objektu Luční Boudy na nejvyšší hoře České republiky – Sněžce ve výšce 1410 m. Na opláštění byl aplikován ochranný nátěr sestávající se z fungicidního a insekticidního nátěru PURLET S 100 a tenkovrstvé syntetické lazury  PURLET S 210.

Realizace: 2019


PURLET W 350 – krycí olejový nátěr – test v extrémních podmínkách

Testování krycího olejového nátěru na vymezené části pláště objektu Luční Boudy v extrémních klimatických podmínkách našich nejvyšších hor v nadmořské výšce 1410 m.

Odstranění starého nátěru vybroušením, aplikace fungicidní a insekticidní impregnace PURLET W 150 v jedné vrstvě a krycího olejového nátěru PURLET W 350 ve třech vrstvách.

Realizace: 2019


Ochranný nátěr podlahy v apartmánech

Aplikace jedno komponentního polyuretanového laku  PURLET W 470 SM v ubytovacích kapacitách apartmánového domu ve slovenských termálních lázních Podhájska.


Proč si vybrat právě nás