Zábavný běh "Barvám neutečeš" v Olomouci

Zábavný běh "Barvám neutečeš" v Olomouci

Za krásného slunečného počasí se ve 13 hodin na start postavilo skoro 4 000 registrovaných účastníků, které vedl Hostík - maskot mateřské společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. a maskot běhu. U našeho promostanu, který byl situován v centru dění přímo u hlavního pódia, byly pro účastníky připraveny aktivity spojené s barvami – malování na trička a na stěny. Uvnitř pak na návštěvníky čekaly drobné dárky a především nafukovací balónky, ze kterých měli velikou radost zejména ti nejmenší sportovci.

Mezi běžci byly zastoupeny všechny věkové kategorie – od malých dětí, teenagerů až po seniory. Společně pak ve 12.30 zahájili sportovní část dne výhozem barev, které vytvořily překrásnou barevnou duhu, a po kterém pak následoval oficiální start běhu.

V průběhu celého dne byl pro sportovce a návštěvníky připraven bohatý zábavný program, který vyvrcholil koncertem Pavla Callty a tombolou.

Moc se těšíme na další setkání  v Český Budějovicích a v Praze, kam se přesouvají běhy 14. a 21.5.2016. Pevně věříme, že počet účastníků bude stejně rekordní jako v Olomouci!