Dotaz: Struktura

Dobrý den, nepovedla se nám štuka úplň do hladka a někdo poradil použít barvu s texturou. Chtěla bych se informovat, ještě než to uděláme, jak se potom za čas nátěr udržuje, třeba když chcete po několika letech znova vymalovat. Musí se sundat? A jak? Nebo se na nej dá třeba natřít obyčejná barva? Prosím poraďte, nikdy jsem s tím nepracovala. Jde mi o bílou. Děkuji.

Dobrý den,

k zamaskování nerovností můžete použít Remal Strukrura, který vytváří jemný zrnitý povrch se srny cca 0,5 mm. Nanáší se ve dvou vrstvách křížovými tahy válečkem k krátkým vlasem. V případě ptřeby jse přemalovat běžnými malířskými barvami.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Barva

23. dubna 2019: Dobrý den, lze touto barvou kromě železného vnitřního schodiště natřít vyštukovanou a vymalovanou zeď (jako ochranný sokl kvůli úklidu) případně v kolika vrstvách? A lze barvu pou

(celý dotaz)

Nové omítky

23. dubna 2019: Dobrý den,ve starém domě jsme provedli nové omítky a štuky, chtěl jsem se zeptat,čím nejlépe vymalovat kvůli prodyšnosti zdi a zda používat penetraci před malováním abych vše zbyteč

(celý dotaz)

Výmalba

17. dubna 2019: Dobrý den, prováděli jsme v bytě rekonstrukci včetně výmalby. Na všechny stěny a stropy, které byly opatřeny novým štukem, jsme před výmalbou aplikovali Univerzální penetraci Remal.

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!