Dotaz: Rám

Dobrý den, prosím o radu, jak provést opravu skleníku z železných profilů. Na konstrukci je minimum míst s hlubší korozí, většinou zůstal pouze základní nátěr Suříkem a na jedné straně zůstal nátěr zcela zachovalý (suřík,Industrol).
Část jsem už opravoval – syntetickou základovkou a syntetickou vrchní, asi Industrol – ale do dvou let se nátěr začal loupat, zdá se mi, že je to právě kvůli zbytkům suříku, ale od barvy se odlepuje i silikon se sklem.
Předem děkuji za odpověď

Dobrý den,

pokud možno bylo by ideální očistit (obrousit) natíraná místa od všech nátěrů. Z hlediska další životnosti v trvale vlhkém prostředí skleníku použít základní dvousložkový epoxidový nátěr S2300 a následně polyuretanový vrch.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Rošty

7. května 2020: Dobrý den, chci natřít černou matnou barvou 28 ks litinových roštů odvodňovacích žlabů, které mají rozměr 12x50 cm. Nové litinové rošty byly opatřeny jen základním černým nátěrem, který po pár...

(celý dotaz)

Rošt

28. dubna 2020: Dobry den a jsou tyto barvy vhodne pro styk s potravinami aby se mohla natrit i komora ze vnitr a popripade rost?

(celý dotaz)

Zrání

15. dubna 2020: Dobrý den, děkuji za informaci, jen bych chtěl požádat o upřesnění pojmu "dobře vyzrát", alespoň řádově o kolik dní by se mělo jednat po posledním nátěru? S pozdravem, Burda

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!