Dotaz: Přetření tmavé lazury na dřevo na světlejší odstín

Dobrý den.Mám několik let natřený dřevěný plot Luxolem-Palisandr.Chtěl bych tento starý nátěr přetřít do světlejšího odstínu-třeba podobný Teak .Nechtěl bych to nějak moc brousit-je toho hodně.Lze tento nátěr nějak něčím provést?Třeba i za cenu několika vrstev světlejšíh Lazur?Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pro tento účel Vám mohu doporučit výrobek Lazurol renovační lazura S1040. Podrobné informace najdete na www.bal.cz, v sekci produkty.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Okno

19. září 2019: Zdravím. Zakoupil jsem dřevěné okno v Hornbachu (https://www.hornbach.cz/shop/Drevene-okno-O1A-jednoduche-60-x-60-cm-prave-borovice/6369520/artikl.html). Okno bude namontované do záhradního domku. Jde o ještě nenalakované dřevené okno. Jaký postup mám zvolit. Barva rámů bude bílá (hedvábní lesk).

(celý dotaz)

Dveře

18. září 2019: Dobrý den, mám natřené dveře u garáže luxolem a chtěla bych je nyní natřít barvou. Jaký typ barvy mohu použít, abych překryla ten nátěr luxolem? Děkuji za odpověď, Ivana

(celý dotaz)

Tónování

13. září 2019: Dobrý den, Je možné Vaší barvu s fungicidními vlastnostmi tónovat? Přičemž fungicidní vlastnosti by byly po tónování zachovány? Pokud ano, jaké tónovací barvy je možné použít? Děkuji Wowrová Kateřina

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!