Dotaz: Podkroví

Dobrý den,budeme penetrovat a malovat podkroví ze sádrokartonu a řeším otázku jakou penetraci nejlépe pro sádrokarton použít.
Od Het Up grun je psaný přímo na něj a je už probarvený ale ředění skoro žádné tak nevím jestli s ekonomického hlediska vhodné.
Nebo použít obyč.-Soicrat 2802A penetrace koncentrát.nebo od remalu?
Je třeba hloubková?
Ještě poprosím o 1 radu. máme podkrovní koupelnu a vanu přímo nad šikminou ze sádrokartonu a chtěl jsem použít akryl nebo jinou barvu vynil?s větší odolností proti vlhkosti a otěrem-asi sem tam muže nějaká kapka odstříknout a pára stoupat od vody.někde mi doporučovali dulux acryl matt ale ta se zdá jen otěruvzdorná jako asi všechny akryl barvy nebo ne?
Děkuji za vyčerpávající odpovědi s pozdravem M.Bayer

Dobrý den,

použijte penetraci Remal Univerzální, nebo Soicrat, pro dané použití vyhovují. Pro prostory okolo vany je vhodný Remal Forte, Remal Vinyl, případně Barlet akrylát nebo Barlet silikon (ten má největší vodoodpudivost).

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Spáry

19. května 2020: Dobrý den,chci se prosím zeptat,zda se dá bílá spára přetřít na šedou,dekuji

(celý dotaz)

Koupelna

14. dubna 2020: Dobrý den, chtěl bych se zeptat na radu ohledně nátěru do koupelny. Přestěhovali jsme se do nového bytu a máme problém v koupelně -> koupelna je téměř celá obložená až...

(celý dotaz)

Podkroví

2. dubna 2020: Dobrý den,budeme penetrovat a malovat podkroví ze sádrokartonu a řeším otázku jakou penetraci nejlépe pro sádrokarton použít. Od Het Up grun je psaný přímo na něj a je už probarvený...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!