Dotaz: Omyvatelná barva

Dobrý den. Můžete mi prosím poradit. Na omyvatelnou barvu DULUX chci udělat nový nátěr DULUX otěruvzdorný.Jaký bude prosím postup? Zeď je ze sádrokartonu.Mám povrch nějak upravit?Jen jsem zeď omyla mýdlovou vodou, abych ji zbavila povrchových nečistot. Na pár místech se při sundání plakátů barva odtrhla,bojím se,že se mi bude loupat.Oškrábat to nejde.Děkuji za odpověď.A.

Dobrý den,

proveďte hloubkový penetrační nátěr před malbou a nechte dobře proschnout. Minimálně na místech, kde došlo k odtržení barvy by se rychle vyskytly problémy.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Linkrusta

26. února 2020: Dobrý den, potřebuji poradit co natřít na zeď zhruba do výšky 1,2 metru. Máme doma na chodbě dva velké hafany a v blátivém počasí je to opravdu masakr. Malovat bysme...

(celý dotaz)

Požár

26. února 2020: Dobrý den Měl jsem v domě požár v kuchyni. Ta bude sanovaná tak že bude odstraněna omítka a znova omítnuta. Nábytek je již odstraněn. Chodba je začouzená a ostatní místnosti...

(celý dotaz)

Remal protiplísňový

26. února 2020: Dobrý den,chtěl bych se zeptat.Když si koupím barvu Remal protiplísňový mohu si ho sám obarvit nějakou barvou a popřípadě jakou.Děkuji za odpověď.

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!