Dotaz: Odstíny

dobrý den, chci si udělat posuvnou bránu. budu muset udělat část z pozinku čast bez. vybral sem si na to https://www.balshop.cz/hostagrund-zinex-s2820~413/hostagrund-zinex-s2820-ral7012-seda-0-6-l~49950 ,což by mělo být ok. dotaz je jestli se dají mezi sebou různé odstíny míchat, že bych vzal šedou 7012 dal do ní černou, třeba 1/4 abych vyzískal něco jako antracit 7016?

Dobrý den,

odstíny vzájemně míchal můžete, tímto způsobem však odstínu RAL dosáhnete pouze náhodou. Pro namíchání přibližného odstínu zkuste spíše černou zesvětlit šedou.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Dural

15. ledna 2020: Dobrý den,kterou základní barvu by jste doporučily na letecký dural. jedná se o výrobu letadla ultra lihgt,materiál nové plechy z leteckého duralu. Děkuji za odpověď.

(celý dotaz)

Zábradlí

6. ledna 2020: Dobrý den, jakou matnou barvou je možné přetřít venkovní nerezové zábradlí na balkoně, aby nebylo tak nápadné? Děkuji za odpověď, Horáčková

(celý dotaz)

Poklop

22. prosince 2019: Dobrý den, nechal jsem si vyrobit poklop na studnu z nerezi. Studna je umístěna v trávě a nerez příliš"svítí". Potřeboval bych poklop natřít na zeleno barvou, která není zdravotně závadná,...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!