Dotaz: Malování

Dobrý den,
chci vymalovat v našem domě místnosti, které jsou do teď vymalovány vápnem. Chci použít Primalex. Půjde to přímo na to vápno?
Dále bych chtěla použít nějaké barvy, které jsou omyvatelené.
děkuji
Hejná Petra

Dobrý den,

pokud máte více vrstev vápenných nátěrů (praskají, odlupují se) bude vhodné je nejdříve seškrábat, poté vyspravit nerovnosti a povrch napenetrovat nejlépe hloubkovou penetrací (Remal penetrace hloubková). Po jejím zaschnutí můžete nanášet malířské barvy např. Remal Ekonomik, Expert, Plus, Sněhobílý, Color a další.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Malování

16. srpna 2019: Dobrý den, chci vymalovat v našem domě místnosti, které jsou do teď vymalovány vápnem. Chci použít Primalex. Půjde to přímo na to vápno? Dále bych chtěla použít nějaké barvy, které...

(celý dotaz)

Odstranění

16. srpna 2019: Dobrý den, prosím o radu,máme na chodbě na zdi asi do1/3 fládrování a potřebujeme to odstranit.Je to natírané fermežovou barvou a přelakované bezbarvým lakem.Děkuji za odpovědˇ.

(celý dotaz)

Fleky

14. srpna 2019: Dobrý den, prosím o radu, máme v bytě udělané nové štuky potom bileno vápnem,pak Primalexem plus. Na zdích se objevily fleky jako od cakancu, v obchodě nám poradili použit hloubkovou...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!