Dotaz: Koupelna

Koupelna

Dobrý den, ráda bych vymalovala sádrokarton v koupelně barvou Barlet v4018. Lze prosím tuto barvu tónovat. Čím následně po čase tuto barvu odstraním? Lze ji seškrábat jako je tomu u malířských barev? Děkuji.

Dobrý den,

Barlet silikon lze tónovat do mnoha odstínů, z báze A a bílého světlé, z dalších dvou B, C střední a syté odstíny, barvu vám namíchají na některém z koloristických center. Odstranění nebude tak snadné jakou u malířských barev, ale můžete barvu znovu přemalovat na jiný odstín.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Koupelna

15. ledna 2020: Dobrý den, prosím o radu Koupelna_podlaha jaký typ/druh nátěru mám použít na dlaždičky v koupelně stáří víc jak 30let tak aby se neodírala. Vana čím lze nastříkat případně natřít smaltovanou...

(celý dotaz)

Umakart

13. ledna 2020: Dobrý den chci se zeptat renovoval jsem kuchynské jádro natřel jsem ho balakrylem.Můžu použít balakryl i do koupelny a přelakovat lakem.Je tam umakart.

(celý dotaz)

Umakart

10. ledna 2020: Dobry den Rad by som rychlo zrekonstruoval umakartove jadro v kupelni a chcel by som sa opytat aka farba by na to bola najvhodnejsia. Farbu bude vystavena pare a spiechaniu...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!