Slider

Jsme tradiční český výrobce barev a laků

Již více než 100 let pro vás
vyrábíme české barvy a laky

Přes 250 výrobků pro všechny potřeby

Kde nakoupit naše barvyFiltrovat podle tónovacích systémů:

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Stolička

22. května 2019: Dobrý den. Mám novou, zatím nenatřenou stoličku ze smrkového dřeva. Bude ve venkovním prostředí pod přístřeškem. Doporučíte nějaký bezbarvý lak, který by splňoval: - Tvrdost, stoličku budu čistit plastovou škrabkou,...

(celý dotaz)

Formex

22. května 2019: Lze použít formex jako i koečný nátér

(celý dotaz)

Bubliny

22. května 2019: Dobrý den. Po prvním nátěru barvy válečkem na zeď se pod ním hned začeli objevovat bubliny. Když jsem je promázl zase barvou, ňáké bublinký zmyzeli, ale další přibili... :/ čím...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Co se u nás děje

Pořad POLOPATĚ na ČT1 dne 26.5. v 8:55 hod.

13. května 2019

V  reportáži z jarního bloku Vám ukážeme, že zářivě bílá je vděčná jistota dojmu čistoty pro každý interiér. Na strop je ideální volbou pro každý případ, neokouká se ani na stěnách. A co třeba jemný barevný pastel na … (celá zpráva)

Nové webové stránky www.lazurol.cz spuštěny!

3. května 2019

Držíme sliby, a proto jsme v průběhu dubna spustili zbrusu novou produktovou stránku www.lazurol.cz, kde můžete rychle a přehledně načerpat spoustu informací o produktech výrobkové řady LAZUROL. Současně máte možnost … (celá zpráva)

GRATULUJEME MISTRŮM!

30. dubna 2019

Jsme rádi, že jsme jako hrdý partner HC OCELÁŘI TŘINEC  mohli být přítomni velkému úspěchu v podobě zisku titulu MISTR TIPSPORT EXTRALIGY 2018/2019. Hoši, srdečně gratulujeme a držíme pěsti do další sezony! Foto - … (celá zpráva)