Hledat
Obecné filtry
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Hledat v úryvku
MENU

Nátěry interiérů

O2 ARENA

14. listopadu 2019

Aplikace malířských nátěrů REMAL PLUS,  OBJEKTOVÁ BARVA MB02 na stěnách a emailu BAKRYLEX UNIVERZÁL EMAIL MAT na betonových podhledech kongresových sálů v O2 Areně v Praze.

(více ...)

Bytový dům Moravský Krumlov

15. listopadu 2018

Realizace fasády domu materiálem BARLET SILIKON PASTOVITÁ DEKORATIVNÍ OMÍTKA velikost zrna 1,5 mm, výmalba interiérů malířskými nátěry REMAL EXPERT BÁZE, REMAL VINYL BÁZE a REMAL STRUKTURA.

(více ...)

Apartmány Podhájska

15. června 2018

Novostavba apartmánového domu, realizace v roce 2016. Použité materiály: venkovní fasáda – BARLET SILIKON FASÁDNÍ BARVA, vnitřní výmalba – REMAL EXPERT, venkovní podbití a vnitřní obložení LAZUROL AQUA DEKOR, vnitřní dveře a schody – LAZUROL AQUA EKOHOST,  zábradlí na schodišti – HOSTAGRUND KOVÁŘSKÁ BARVA S 2160.

(více ...)

Rekonstrukce prostor – 1. Slovanské gymnázium, Praha – Staré Město

17. dubna 2018

Oprava učebny a sociálního zařízení – realizace: březen – květen  2017

Realizace opravy stěn, podkladních vrstev podlah vč. izolace, byly realizovány sádrokartonové podhledy, demontáž starých a montáž nových obkladů a dlažeb, provedení silno a slaboproudých rozvodů vč. zásuvek, vymalování prostor, dodání zařizovacích předmětů.

Rekonstrukce dvou pater vč. podlah – realizace: červenec – říjen  2017

Realizace rekonstrukce v rozsahu cca 1000 m². Doba trvání cca 7 týdnů (červenec – říjen  2017). Bylo provedeno vybourání vnitřních příček a podlah až na nové konstrukce, následné vybudování nových příček, dodání nových záklopů a zásypů nosných konstrukcí, vybudování nových parketových podlah. Kompletní rekonstrukce rozvodů, elektro a slaboproudu (rozhlasů a počítačů), včetně vybudování počítačové učebny s dodávkou všech souvisejících truhlářských konstrukcí.
Výmalba všech vnitřních prostor byla realizována výrobkem REMAL PLUS.
Realizátor: BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. – stavební divize
 

(více ...)

Rekonstrukce malby hlavního schodiště – Arcibiskupský zámek Kroměříž

30. září 2014

Při rekonstrukci malby hlavního schodiště v Arcibiskupském zámku v Kroměříži byly použity nátěry z portfolia výrobků značky REMAL. Realizaci provedla firma MALCOLOR s.r.o. Kroměříž.

(více ...)

Rekonstrukce objektu SO 08 v areálu ZD Františkov

14. ledna 2014

Při rekonstrukci objektu SO 08 v areálu ZD Františkov- Velké Kunětice byl použit na fasádu výrobek BARLET AKRYLÁT FASÁDNÍ BARVA a na rekonstrukci zdí výrobky REMAL SANAL NA ZDIVO A REMAL PROTIPLÍSŇOVÝ.

(více ...)

Naše barvy ve firemní prodejně RUDOLF JELÍNEK, a.s.

10. ledna 2014

Dne 8.11. 2013 byla v ČR oficiálně otevřena druhá firemní prodejna RUDOLF JELÍNEK, a.s. v Brně na ulici Jezuitská 17.
Pro nátěr stěn v interiéru byl použit výrobek naší společnosti REMAL EXPERT BÁZE ve speciálním odstínu “trnka“  a pro nátěr dřevěného obložení a doplňků v interiéru – LAZUROL TOPDECOR.
Materiál dodala firma  MALCOLOR, s.r.o. Kroměříž.

(více ...)

CAFFE RESTAURANT TIVOLI – rekonstrukce uměleckých interiérů architektonické památky v kouzelné části města Brna

21. ledna 2013

Společnost BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. byla oslovena firmou PRIORITY SERVIS s.r.o. ke spolupráci na rekonstrukci historických prostor této významné památky.

(více ...)

Malířský nátěr odolný bakteriím a plísním REMAL AKTIV

4. dubna 2012

Novinka v našem sortimentu malířský nátěr REMAL AKTIV je vhodný zejména pro nátěry omítek v interiérech, kde je žádoucí odolnost nátěru vůči plísním a bakteriím (např. v nemocnicích a potravinářských prostorách). …

(více ...)

Rekonstrukce historického objektu zámku Višňové

4. ledna 2012

Vprůběhu roku 2011 proběhla rozsáhlá a náročná rekonstrukce historického objektu zámku Višňové, ve kterém v současnosti sídlí výchovný ústav. Součástí rekonstrukce byla kromě stavebních úprav interiérů, kompletní oprava …

(více ...)

Aplikace malířských barev REMAL EFEKT ve FITCENTRU AURA ve Frenštátě p. Radhoštěm

19. prosince 2011

Firma Centrum malířů v listopadu r. 2011 realizovala opravu stropu ve Fitcentru AURA ve Frenštátě p. Radhoštěm. Cílem rekonstrukce bylo zesvětlení prostor a zachování vzhledu stropu v imitaci betonu.

(více ...)