Nová řada malířských a fasádní nátěrů REMAL

12. února 2008

Společnost TELURIA představuje pro rok 2008 novou řadu malířských a fasádní nátěrů REMAL. …

REMAL STANDARD
Bílá malířská barva, která je určena k nátěrům chodeb, sklepů, garáží. Barva je vhodná k nátěrům na sanační omítky. Tónovatelná. Vydatnost: 10 – 13 m2/kg. Bělost: 82%.

 

REMAL PLUS
Bílá malířská barva, která je určena k nátěrům obývacích prostor, kanceláří, chodeb.
Barva je vhodná k nátěrům na sanační omítky. Tónovatelná, otěruvzdorná, rychleschnoucí. Vydatnost: 10 -13 m2/kg. Bělost 86%.

 

 

REMAL SNĚHOBÍLÝ
Vysoce bílá malířská barva, která je určena k nátěrům obývacích a reprezentativních
prostor, kanceláří. Barva je vhodná k nátěrům na sádrokarton a sanační omítky.
Otěruvzdorná, výborně kryjící. Vydatnost: 9 -11 m2/kg. Bělost 93%.

 

REMAL PROFI
Bílá malířská barva, která je určena k nátěrům obývacích a reprezentativních prostor. Barva je vhodná k nátěrům na sádrokarton a sanační omítky. Tónovatelná, otěruvzdorná, výborně kryjící. Vydatnost: 10 -13 m2/kg. Bělost: 91%. Úprava Airless.

 

REMAL FORTE
Bílá malířská barva, která je určena k nátěrům sádrokartonů, koupelen, kuchyní, dětských pokojů, kanceláří, chodeb. Tónovatelná, omyvatelná, otěruvzdorná, Vydatnost: 7 – 10 m2/kg. Bělost: 91%.

 

REMAL PROTIPLÍSŇOVÝ
Bílá malířská barva, která je určena k nátěrům v prostorách s vyšším výskytem plísní – koupelny, kuchyně, nebo špatně větratelných prostorech, kdy omezuje výskyt plísní. Tónovatelná, otěruvzdorná, Vydatnost: 10 -13 m2/kg. Bělost: 92%.

 

REMAL FASÁDA
Bílá fasádní barva, která je určena k nátěrům omítek, břizolitu, betonu. Tónovatelná, prodyšná pro vodní páry. Vydatnost: 2 – 3 m2/kg. Bělost: 86%.

 

REMAL COLOR
Natónovaná malířská barva s příjemnou vůní ovoce, která je určena k barevným nátěrům obývacích prostor, kanceláří, dětských pokojů, chodeb Otěruvzdorná, výborně kryjící. Světlejší odstíny se připravují poměrovým mícháním s barvou REMAL SNĚHOBÍLÝ nebo REMAL COLOR v bílém odstínu.
Barevné odstíny: Citrón, banán, mango, meruňka, broskev, hruška, grep, jahoda, zelené jablko, mandle, modrá laguna, švestka.

REMAL FLEK-STOP
Bílá malířská barva, která je určena k izolaci skvrn od vody, nikotinu a kouře na omítkách a sádrokartónu. Vydatnost: 6 – 8 m2/kg. Bělost: 91%.

 

 

REMAL STĚRKA
Stěrková hmota, která se používá k celoplošnému vnitřnímu vyrovnávání drobných nerovností omítek, zdiva a sádrokartónu. Vydatnost: 1,7 – 1,9 kg/m².

 

REMAL ŠTUKOVÁ HMOTA
Štuková hmota, která se používá na úpravy nebo opravy stěn před malování, na jádrovou omítku, beton, pórobeton nebo sádrokarton. Vydatnost: 2 – 3 m2/kg.

 

REMAL AIRLESS
Bílá malířská barva, která je určena ke vysokotlakému stříkání AIRLESS na obývací prostory, kanceláře, chodby. Barva je vhodná i k nátěrům na sanační omítky. Vyrábí se v provedení STANDARD a PLUS. Vydatnost: 10 – 13 m2/kg. Bělost 82 – 86%.