Hledat
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
MENU

Dotaz: Zástěna

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli by mi někdo dokázal poradit. Chtěli bychom zvýšit vanovou zástěnu, aby se dalo využívat i jako sprchový kout a potřebovali bychom vyřešit stěnu nad dlažbou, která je polepena malovací tapetou. Existuje nějaký nátěr, kterým by se tapeta natřela, aby voda stékala a nenasákla se stěna vodou a nevznikala plíseň? Nebude trvale pod vodou, ale cákat se na ni při sprchování bude, tak aby to nátěr vydržel a nenasakovalo se to vodou a nevznikala pod tím plíseň.

děkuji za radu

s pozdravem
Kamila Čechová

Dobrý den,

použijte epoxidový nebo syntetický lak, aplikaci je třeba vyzkoušet, lak může narušit lepidlo tapety, případně i tapetu, je-li z plastu.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Koupelna

20. července 2022: Dobrý den, chtěla bych část koupelny (včetně prostoru za umyvadlem) vymalovat. Jakou barvu na sádrovou omítku byste mi doporučili, aby byla dostatečně paropropustná? A jakou penetraci? Děkuji.

(celý dotaz)

Koupelna

13. června 2022: Dobry den, panelákova koupelna strop můžu použít remal strukturu a je potřeba škrábat celé nebo jen část kde stará barva odpadává? Děkuji

(celý dotaz)

Nátěr

17. března 2022: Dobrý den, jakou barvu mohu použít do koupelny za umyvadlo. Potřebuji, aby ta barva byla omyvatelná a otěruvzdorná - bílá a béžová. Děkuji Eva

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás