Hledat
Obecné filtry
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Hledat v úryvku
MENU

Dotaz: Zástěna

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli by mi někdo dokázal poradit. Chtěli bychom zvýšit vanovou zástěnu, aby se dalo využívat i jako sprchový kout a potřebovali bychom vyřešit stěnu nad dlažbou, která je polepena malovací tapetou. Existuje nějaký nátěr, kterým by se tapeta natřela, aby voda stékala a nenasákla se stěna vodou a nevznikala plíseň? Nebude trvale pod vodou, ale cákat se na ni při sprchování bude, tak aby to nátěr vydržel a nenasakovalo se to vodou a nevznikala pod tím plíseň.

děkuji za radu

s pozdravem
Kamila Čechová

Dobrý den,

použijte epoxidový nebo syntetický lak, aplikaci je třeba vyzkoušet, lak může narušit lepidlo tapety, případně i tapetu, je-li z plastu.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Barvy

2. září 2021: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda prodáváte nějakou sytou barvu na zeď do koupelny (za umyvadlo), která by zároveň kryla i dřevěný obklad? Děkuji za pomoc. S pozdravem, Vaňurová

(celý dotaz)

Umakart

6. srpna 2021: Dobrý den mám umakartové jádro v koupelně natřel jsem ho fasádní barvou akrylát Z-báze po jednom osprchování barva slezla.Jakou barvu bych měl použít,cáká na to voda.Děkuji.

(celý dotaz)

S2321O

11. června 2021: Prosím musí je třeba základního nátěru pod tento email ? Děkuji Kourek Brno

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás