Hledat
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
MENU

Dotaz: Vana

Dobrý den, rada bych si zrenovovala starou litinovou vanu, kterou bych rada postavila do prostoru. Někde je hodně rzi a na některých místech zbytky barvy…. z venku bych chtěla vanu barevnou a dovnitř čisté bílou. Můžete mi prosím poradit, jak postupovat ?
Děkuji.
Hana

Dobrý den,

nejprve musíte vanu zbavit starých nátěrů a rzi, ideální by bylo opískování, jinak pomocí odstraňovače starých nátěrů, odrezovače a broušení. Na čistý kov pak naneste základní barvu S2300 Epolex základ Profi. Pro vrchní nátěr vnitřku S2321 Epolex Email. Pro venkovní nátěr, kde nebude takové namáhání lze použít i další barvy, ale bylo by lepší použít opět dvoušložkovou např. Telpox T300, Telpur T300.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Madlo

1. září 2022: Dobrý den, ráda bych se zeptala, čím je možné přelakovat/na bílo přetřít staré koupelnové madlo vyrobené z integrální polyuretanové pěny. Moc děkuji za odpověď. Veronika K.

(celý dotaz)

S2321

12. srpna 2022: DD, jaký je prosím rozdíl mezi EPOLEX S2321/1000 a EPOLEX S23210? Díky za odpověď

(celý dotaz)

Koupelna

20. července 2022: Dobrý den, chtěla bych část koupelny (včetně prostoru za umyvadlem) vymalovat. Jakou barvu na sádrovou omítku byste mi doporučili, aby byla dostatečně paropropustná? A jakou penetraci? Děkuji.

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás