Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
MENU

Dotaz: Střecha

Dobrý den, porosil bych Vás o radu, jaké barvy (základní/vrchní) jsou nejlepší na plechovou lícovanou střechu, nejdelší životnost/ odolnost.

V současné době se barva na střeše loupe (7 let starý nátěr). Vím, že na přípravě podkladu závisí životnost každé barvy (před nátěrem se musí obrousit a odstranit rez, loupající se stará barva, odmastit, vyčistit střechu).

Někde jsem četl, že nejlepší kombinací na lícovanou plechovou střechu je použít dvousložkovou epoxidovou základní barvu, na kterou poté naneseme dvousložkovou polyuretanovou vrchní barvu ve stejném odstínu.

Prosím o radu, co si u vás mohu zakoupit?

Dobrý den,

z hlediska odolnosti budou nejtrvanlivější dvousložkové nátěry, jako základ můžete použít S2300 Epolex Základ, pro vrchní nátěr pak Telpur T300.  Dále jsou vhodné samozákladující nátěry např. Telpur S210  nebo S2177 Hostagrund Prim 3v1.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Střecha

27. dubna 2021: Chtěl bych natřít střechu aby nezatykalo

(celý dotaz)

Zvody

4. ledna 2021: dobrý deň, chcem sa opýtať, či máte produkt na odtokové zvody striech aby boli aj vode nepriepustné. Keďže už oplechovanie domu má cca 25r. a spoje netesnia akoby mali. Mohol...

(celý dotaz)

Střecha

21. prosince 2020: Dobrý den, porosil bych Vás o radu, jaké barvy (základní/vrchní) jsou nejlepší na plechovou lícovanou střechu, nejdelší životnost/ odolnost. V současné době se barva na střeše loupe (7 let starý...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás