Hledat
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
MENU

Dotaz: S2013

Dobrý den, na futra byl použit email Industrol s2013, po cca měsíci jde ještě cítit lehký zápach „oleje“, mohu se prosím zeptat, jaké látky ten olejový zápach obsahuje? Není to něco nebezpečného? A kdy přibližně vyčichce, dá se to případně nějak urychlit? Děkuji.

Dobrý den,

nátěrový film zřejmě ještě není v plné tloušťce proschlý, nevím jaká byla nanesena vrstva, čím silnější tím delší prosychání. V této koncentraci nejsou uvolňované složky nebezpečné.  Detailní údaje jsou obsaženy v bezpečnostním listu výrobku.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Expanzní nádrž

19. září 2022: Dobrý den, chci přetřít expanzní nádobu u kotle (a znovu izolovat vatou). Existuje nějaký nátěr, který by zároveň tepelně izoloval? Co třeba tento? /produkty/hostagrund-prim-3v1-s-2177/ A jaká je běžná teplota při...

(celý dotaz)

S2013

19. září 2022: Dobrý den, na futra byl použit email Industrol s2013, po cca měsíci jde ještě cítit lehký zápach "oleje", mohu se prosím zeptat, jaké látky ten olejový zápach obsahuje? Není to...

(celý dotaz)

Žebřík

9. září 2022: Dobrý den, dcera chce topný žebřík do pokoje a ráda by si barevně upravila dle svých uměleckých chutí. Čím a jak to lze udělat?

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás