Dotaz: Renovace litinovych vah

Dobry den, chtel bych zrenovovat stare litinove vahy. Cilem je cerna matna barva se zlacenymi ozdobnymi prvky. Muzete mi poradit jake barvy pouzit?

Pro základní černou matnou povrchovou úpravu můžete použí základní barvu S2000 Prgoprimer standart a černou matnou barvu S2075 Industrol Unimat ( nebo S2175 Industrol Unimat báze k tónování ). Vhodné jsou i velmi kvalitní a odolné nátěry dvousložkovými nátěrovými hmotami Telpur S200 , Telpur T300 mat) Pro “zlaté” ozdobení je použitelný např, syntetická zlatá barva 0960 od fa. Kittfort.

Na vaše dotazy odpovídá:

Richard Dener

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Rošty

7. května 2020: Dobrý den, chci natřít černou matnou barvou 28 ks litinových roštů odvodňovacích žlabů, které mají rozměr 12x50 cm. Nové litinové rošty byly opatřeny jen základním černým nátěrem, který po pár...

(celý dotaz)

Rošt

28. dubna 2020: Dobry den a jsou tyto barvy vhodne pro styk s potravinami aby se mohla natrit i komora ze vnitr a popripade rost?

(celý dotaz)

Zrání

15. dubna 2020: Dobrý den, děkuji za informaci, jen bych chtěl požádat o upřesnění pojmu "dobře vyzrát", alespoň řádově o kolik dní by se mělo jednat po posledním nátěru? S pozdravem, Burda

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás