Dotaz: Protipožární lak

Dobrý den,
nové dřevěné trámy máme natřené bezbarvým protipožárním lakem, kvůli bezpečnostním nařízením. Nicméně bych ráda trámy natřela bílou lazurou, ale obávám se zda to bude možné, za a) aby lazura držela, za b) aby to vypadalo dobře a jednolitě. Poradíte nějaký produkt či postup jak by to i přes ten protipožární lak? Díky moc za odpověď.

Dobrý den,

neuvádíte název produktu – nelze jednoznačně odpovědět, možnost dalších úprav určuje výrobce produktu. Obraťte se na něj nebo dodavatele laku.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Podlaha

19. listopadu 2019: Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co za barvu použít na OSB polahu do dílny ideálně ne bezbarví lak ale třeba šediví a pokud možno jestli by tuto podlahu bylo...

(celý dotaz)

Pergola

15. listopadu 2019: Dobrý den, máme zahradní pergolu už několikrát natřenou luxolem palisandr (naposled před 2 lety). Nyní bychom ji chtěli natřít na světlejší odstín (teak, dub, ořech apod.). Jaký postup doporučujete; je...

(celý dotaz)

Přelakování

11. listopadu 2019: Dobrý den,lze přelakovat transparentním lakem stolovou desku v pergole natřenou HK-LASUR od rammers,děkuji.

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč budete u nás nakupovat rádi?


Najdete nás všude
Od vesnic po velká města

Unikátní produkty
V jiných drogeriích je nenajdete

Na nic si nehrajeme
Můžete k nám dorazit i v montérkách

Tónovací centra
Máme celou vlastní síť