Dotaz: Prosím o radu

Dobrý den,budeme malovat nově zrekonstuovaný baráček a potřebuji poradi jaké barvičky vybrat.aby se netloukly nebo aby nebyly moc světlé nebo naopak tmavé.obývák mám s kuchyní a jídelnou a barva linky je dub do místnosti svítí sluníčko celý den,chodba je dole tmavá a nad schody je střešní okno takže vršek chodby je zase světlý kde jsou schody a zábradlí taky z dubu,ložnice v podkrový se střešními okny a balkonem.budu vděčná za každou radu moc děkuji za odpověd edita

Dobrý den, poslal jsem náhled působení odstínů na prostor. možností je mnoho, žáleží dot i na tom, které barvy máte rádi. např. pro kuchyň s obývákem můžete zvolit kombinaci cihlové a okrové, sytý odstín jen na část plochy, spíše použít světlejší, aby se místnosti opticky nepřehřívaly. do spodní části chodby světlou žlutou, vanilkovou pro prosvětlení, v horní části můžete použít sytější nebo trochu odlišný odstín. pro podkrovní ložnici jemné pastelové odstíny např. z teplých odstínů broskvovou, z chladných fialkovou, zelenkavou.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Pokoj

16. září 2019: Dobrý den, nábytek v obývacím pokoji mám v barvě dub sonoma,sedačka je světle šedá. Jakou barvu stěn a koberce?Chtěla bych vymalovat snad broskvovou nebo béžovou,ještě nevím. Děkuji za odpověď.

(celý dotaz)

Strop

5. září 2019: Dobrý den, v garáži budu natírat panelový strop, který je místy rozpraskaný a místy je odhalená armatura. Existuje barva kterou by to bylo možné přemalovat?

(celý dotaz)

Odstín

5. září 2019: Dobrý den. V jednom z vašich obchodů jsem zakoupil barvu Remal Vinyl color 210 kávově hnědá. Po vymalování místnosti a zaschnutí barvy jsem nepochopil,jak kávově hnědá může být fialová.Když jsem...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč budete u nás nakupovat rádi?


Najdete nás všude
Od vesnic po velká města

Unikátní produkty
V jiných drogeriích je nenajdete

Na nic si nehrajeme
Můžete k nám dorazit i v montérkách

Tónovací centra
Máme celou vlastní síť