Hledat
Obecné filtry
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Hledat v úryvku
MENU

Dotaz: Podloubí

Dobrý den, chystáme se realizovat zakázku – nátěr podloubí v historickém centru města. V současné době je podloubí (cca 90 metrů čtverečních) bílé, natřené pravděpodobně vápnem či podobně, poměrně zachovalé. Chtěl bych se zeptat, jaký bílý materiál je ideální co se týče chystaného nátěru. Jestli zvolit obyčejný vápenný či naopak např. akrylátový fasádní, případně zdali doporučujete řešit předtím ještě penetraci. Mám totiž obavy z případného odlupování, praskání (dříve jsme takto realizovali jinou část podloubí – silikátovou barvou a penetrací a po dvou letech se začaly objevovat praskliny, odlupovala se barva atd – a to i přes dodržení všech doporučení a návodů). Budu tedy vděčný za informaci a doporučení. Za informaci děkuji. Zdraví P. Hrubý

Dobrý den,

nelze zcela jednoznačně odpovědět, záleží na současném stavu a materiálech již použitých v podloubí. Určitě by měla být použita penetrace příslušná k nátěru, který bude aplikován.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Fasáda

12. července 2021: Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, jak odstranit z fasády akrylátovou fasádní vodouředitelnou barvu. Děkuji předem za odpověď.

(celý dotaz)

Fasáda

18. června 2021: Dobrý den,čím vyčistit fasádu?Z jedné strany domu,je více vlhko...Děkuji,Sychrová

(celý dotaz)

Omítka

27. dubna 2021: Mizu dodatecne natrit stenu z pastovitove omitky weberpas silikon. Jestli ano jakou barvou

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás