Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
MENU

Dotaz: Nátěr nových schodů

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je možné natřít nově vyrobené bukové schody. Jsou nalakovány pouze bezbarvým lakem (nástřik). Bohužel došlo k omylu a barva se nám nehodí do interiéru. Truhlář tvrdí, že nový lak a natření štětcem schody zničí a budou vidět tahy. Co myslíte? Je možné nátěr provést, případně jakou barvou a způsobem? Děkuji moc za radu.

Dobrý den,
změnu odstínu lze provést nejlépe nástřikem probarveným lakem, při nátěru štětcem by tahy byly viditelné.Druhou možností je odstanění původního laku (obroušení) a nový nátěr.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Stavebnice

18. února 2019: Dobrý den,potřeboval bych natřít dřevěnou stavebnici, jsou to kostky. Potřeboval bych poradit nějakou barvu,(červenou, modrou, žlutou, růžovou..) která má atesty na dětské hračky a myslím si že by byla vhodnější,...

(celý dotaz)

Palubky

26. října 2017: Dobrý den,chtěl bych natřít staré dřevěné palubky.Jsou nově napuštěné fermeží.Jde o garážová vrata vystavená počasí.Jakou barvu mám použít?Děkuji za odpověď,s pozdravem J.Vlasák

(celý dotaz)

nátěr kuchyň

18. října 2017: Dobrý den, mohl by jste mi poradit jaký nátěr použít pro nátěr dřeva odstín palisander, který může přijít do styku s potravinami.

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás