Dotaz: Nátěr cihlové zdi

Dobrý den, prosím o radu jakým způsobem ošetřit (natřít) zeď ve sklepě, kterou jsem z důvodu špatné izolace (poškození omítky) oklepal “na cihlu”. chci tuto zeď nechat nenahozenou, tj. pouze ji ošetřit nějakým pravděpodobně penetračním nátěrem, který by minimalizoval prašnost a opadávání kousků malty a cihel a zároveň zajistil prodyšnost a vysychání zdi – technicky je velice problematické opravit stávající izolaci. děkuji předem za váš názor a radu.

Lituji, ale nátěrové hmoty snižují schopnost odpařování vlhkosti se stěn, na vlhkém podkladě se dostatečně nevsáknou (nepenetrují) do vlhkého zdiva, nezpevní jej. zkuste problém konzultovat s odbornou firmou zabývající se hydroizolacemi.

Na vaše dotazy odpovídá:

Richard Dener

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Odstraňovač

16. září 2019: Dobrý den, prosím o návrh vhodného odstraňovače starého nátěru epoxidové dvousložkové barvy Sincolor S 2321 /dvousložková epoxidová vrchní barva pro zhotovení vrchních nátěrů kovů, betonu/ z leštěné drátkobetonové podlahy. Děkuji...

(celý dotaz)

Poklop

16. září 2019: Dobrý den. Rád bych se zeptal, jakou barvu je možné použít na klasický hladký poklop studny a zda je možný béžový odstín. Děkuji.

(celý dotaz)

Tapety

16. září 2019: Dobrý den. Prosím Vás, jaké lepidlo použít na přilepení vliesové tapety na polystyren. Děkuji za odpověď. Eva Z.

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč budete u nás nakupovat rádi?


Najdete nás všude
Od vesnic po velká města

Unikátní produkty
V jiných drogeriích je nenajdete

Na nic si nehrajeme
Můžete k nám dorazit i v montérkách

Tónovací centra
Máme celou vlastní síť