Dotaz: Nátěr cihlové zdi

Dobrý den, prosím o radu jakým způsobem ošetřit (natřít) zeď ve sklepě, kterou jsem z důvodu špatné izolace (poškození omítky) oklepal “na cihlu”. chci tuto zeď nechat nenahozenou, tj. pouze ji ošetřit nějakým pravděpodobně penetračním nátěrem, který by minimalizoval prašnost a opadávání kousků malty a cihel a zároveň zajistil prodyšnost a vysychání zdi – technicky je velice problematické opravit stávající izolaci. děkuji předem za váš názor a radu.

Lituji, ale nátěrové hmoty snižují schopnost odpařování vlhkosti se stěn, na vlhkém podkladě se dostatečně nevsáknou (nepenetrují) do vlhkého zdiva, nezpevní jej. zkuste problém konzultovat s odbornou firmou zabývající se hydroizolacemi.

Na vaše dotazy odpovídá:

Richard Dener

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Suřík

23. ledna 2020: Dobrý den , jakém poměru bych měl namíchat suřík s fermeží pro základní nátěr kovových konstrukcí . S jakou fermeží- lněnou nebo napouštěcí??

(celý dotaz)

Páska

23. ledna 2020: Jak odstranit oboustrannou lepící pasku

(celý dotaz)

Korek

21. ledna 2020: Dobrý den. Mám v iterieru korkovou podlahu,ktera uz má nejleší za sebou,ale neni odřená,nebo zničená,jen původně nalakovaná a udržovaná leštidly.Jak mám prosím postupovat,když chci tuto podlahu natřít lesklou bílou barvou,...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás