Dotaz: Malování

Dobrý den,
chci vymalovat v našem domě místnosti, které jsou do teď vymalovány vápnem. Chci použít Primalex. Půjde to přímo na to vápno?
Dále bych chtěla použít nějaké barvy, které jsou omyvatelené.
děkuji
Hejná Petra

Dobrý den,

pokud máte více vrstev vápenných nátěrů (praskají, odlupují se) bude vhodné je nejdříve seškrábat, poté vyspravit nerovnosti a povrch napenetrovat nejlépe hloubkovou penetrací (Remal penetrace hloubková). Po jejím zaschnutí můžete nanášet malířské barvy např. Remal Ekonomik, Expert, Plus, Sněhobílý, Color a další.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Pokoj

16. září 2019: Dobrý den, nábytek v obývacím pokoji mám v barvě dub sonoma,sedačka je světle šedá. Jakou barvu stěn a koberce?Chtěla bych vymalovat snad broskvovou nebo béžovou,ještě nevím. Děkuji za odpověď.

(celý dotaz)

Strop

5. září 2019: Dobrý den, v garáži budu natírat panelový strop, který je místy rozpraskaný a místy je odhalená armatura. Existuje barva kterou by to bylo možné přemalovat?

(celý dotaz)

Odstín

5. září 2019: Dobrý den. V jednom z vašich obchodů jsem zakoupil barvu Remal Vinyl color 210 kávově hnědá. Po vymalování místnosti a zaschnutí barvy jsem nepochopil,jak kávově hnědá může být fialová.Když jsem...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč budete u nás nakupovat rádi?


Najdete nás všude
Od vesnic po velká města

Unikátní produkty
V jiných drogeriích je nenajdete

Na nic si nehrajeme
Můžete k nám dorazit i v montérkách

Tónovací centra
Máme celou vlastní síť