Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
MENU

Dotaz: Lazura na dřevo

Potřebuji opravit a obnovit venkovní nátěr dřevěné zimní zahrady. Původní nátěr byl tlustovrstvou lazurou SADOLIN. Prosím, co ze současně vyráběných lazur je vhodné? Lidl nabízí BAUFIX Lazuru s vysokou odolností s příměsí polyuretanu, vodou ředitelnou. Sadolin byl ředitelný rozpouštědlem, nikoli vodou. Je lazura ředitelná rozpouštědlem odolnější než lazura vodou ředitelná?
Zdraví a děkuje
Vladimír Bičík, vladimir.bicik@seznam.cz, 773 544 003

Dobrý den,
pro tuto aplikaci je vhodnější použít tenkovrstvou lazuru, můžete použít jak syntetickou nebo vodou ředitelnou, životnost je zhruba na stejné délce.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Stavebnice

18. února 2019: Dobrý den,potřeboval bych natřít dřevěnou stavebnici, jsou to kostky. Potřeboval bych poradit nějakou barvu,(červenou, modrou, žlutou, růžovou..) která má atesty na dětské hračky a myslím si že by byla vhodnější,...

(celý dotaz)

Palubky

26. října 2017: Dobrý den,chtěl bych natřít staré dřevěné palubky.Jsou nově napuštěné fermeží.Jde o garážová vrata vystavená počasí.Jakou barvu mám použít?Děkuji za odpověď,s pozdravem J.Vlasák

(celý dotaz)

nátěr kuchyň

18. října 2017: Dobrý den, mohl by jste mi poradit jaký nátěr použít pro nátěr dřeva odstín palisander, který může přijít do styku s potravinami.

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás