Dotaz: Králíkárna

Prosim o radu co zvolit za nater k napusteni noveho dreva kralikarny nezavadne, kde je mozno pozrit ohryzem kraliku a chci i predejit nasaknuti od moce kraliku na podlahu kotcu.. Myslel jsem zda nepouzit napousteci fermez??? Ale nevim zda neni nejakou pridanou slozku zdravotne zavadna? Predem vam dekuji za odbornou radu. S pozdravem Holub Roman

Dobrý den,

napuštění fermeží není závadné, ale musíte počítat s tím, že než fermež proschne v celém napuštěném profilu bude vydávat zápach, toto může trvat dle intenzity napuštění a okolních podmínek dosti dlouhou dobu (několik týdnů). I takovéto opatření zcela nezabrání nasáknutí agresivní moči do dřeva.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Okna

10. ledna 2020: Dobry den,prosím loni jsme nechali natřít Eurookna firmou ,ted přes zimu se opět barva nafukuje a bude se loupat nevíte prosím příčinu ,poradit Děkuji M.

(celý dotaz)

Chata

23. prosince 2019: Dobrý den, máme dřevěnou chatu, kterou předchozí majitel natíral vyjetým olejem. Nyní bych ji chtěl natřít, ale nevím, co použít. Děkuji za radu.

(celý dotaz)

Podlaha

21. prosince 2019: Dobrý den,chtěl bych se zeptat, mám novou dřevěnou podlahu na chalupě z měkého dřeva a chtěl bych od vás poradiť ohledne ztmavení podlahy a pak přelakování. Lze na ztmaveni podlahy...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás