Dotaz: Fleky

Dobrý den, prosím o radu, máme v bytě udělané nové štuky potom bileno vápnem,pak Primalexem plus. Na zdích se objevily fleky jako od cakancu, v obchodě nám poradili použit hloubkovou penetraci po použití fleky ještě zežloutly.Je možné že by to mohlo být od toho že se první dělal stěny pak strop který se penetroval a pokapali se stěny? Nevíme už čím by to mohlo být! Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

dle popisu jde nejspíše o cákance penetrace, tyto pokud nejsou ihned setřeny a nechají se zaschnout vytvoří na omítce místečka se změněnou strukturou povrchu a savostí, to pak další nanesená barva prokreslí. Tyto lhladné plošky je třeba opatrně zbrousit a nenarušit okolí, poté celý povrch napenetrovat, nechat dobře proschnout a nanést novou malířskou barvu. Vhodný je např. Remal Struktura, který vytváří jemně zrnitou plochu  podobnou štuku.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Pokoj

16. září 2019: Dobrý den, nábytek v obývacím pokoji mám v barvě dub sonoma,sedačka je světle šedá. Jakou barvu stěn a koberce?Chtěla bych vymalovat snad broskvovou nebo béžovou,ještě nevím. Děkuji za odpověď.

(celý dotaz)

Strop

5. září 2019: Dobrý den, v garáži budu natírat panelový strop, který je místy rozpraskaný a místy je odhalená armatura. Existuje barva kterou by to bylo možné přemalovat?

(celý dotaz)

Odstín

5. září 2019: Dobrý den. V jednom z vašich obchodů jsem zakoupil barvu Remal Vinyl color 210 kávově hnědá. Po vymalování místnosti a zaschnutí barvy jsem nepochopil,jak kávově hnědá může být fialová.Když jsem...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč budete u nás nakupovat rádi?


Najdete nás všude
Od vesnic po velká města

Unikátní produkty
V jiných drogeriích je nenajdete

Na nic si nehrajeme
Můžete k nám dorazit i v montérkách

Tónovací centra
Máme celou vlastní síť