Dotaz: Existuje barva aby se nemuselo štukovat?

Zdravím, v bytě jsme seškrábali starou malbu.bylo tam dost vrstev a ted je to samá dírka apod.co teď s tím?někde jsem slyšela, že existuje barva která jakoby nahradí štukování?nebo jak tedy jinak pokračovat?moc děkuji

Žádná malířská barva plně nesrovná defekty, dirky ve štukové omítce. částečné “zamaskování”  defektů ( dírek – podle velikosti) můžete dosáhnout použítím strukturní malířskou barvou jako je remal struktura (inf. na www.teluria.cz) nebo barvou denascoat struktura (inf. na www.denascolor.cz).  nejistější bude použití  celoplošné stěrky remal vyrovnávací. uvedené výrobky jsou dostupné i v našich prodejnách, seznam na www.bal.cz .

Na vaše dotazy odpovídá:

Richard Dener

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Pokoj

16. září 2019: Dobrý den, nábytek v obývacím pokoji mám v barvě dub sonoma,sedačka je světle šedá. Jakou barvu stěn a koberce?Chtěla bych vymalovat snad broskvovou nebo béžovou,ještě nevím. Děkuji za odpověď.

(celý dotaz)

Strop

5. září 2019: Dobrý den, v garáži budu natírat panelový strop, který je místy rozpraskaný a místy je odhalená armatura. Existuje barva kterou by to bylo možné přemalovat?

(celý dotaz)

Odstín

5. září 2019: Dobrý den. V jednom z vašich obchodů jsem zakoupil barvu Remal Vinyl color 210 kávově hnědá. Po vymalování místnosti a zaschnutí barvy jsem nepochopil,jak kávově hnědá může být fialová.Když jsem...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč budete u nás nakupovat rádi?


Najdete nás všude
Od vesnic po velká města

Unikátní produkty
V jiných drogeriích je nenajdete

Na nic si nehrajeme
Můžete k nám dorazit i v montérkách

Tónovací centra
Máme celou vlastní síť