Dotaz: Dveře

Dobrý den, mám nové vchodové dveře z jasanu a chtěla bych je napustit či natřít tak aby neztratily krásu dřeva a daly se snadno obnovovat bez broušení. Dveře nemají přístřešek a jsou na západní straně. Odstín nejlépe zelený polomatný.

Dobrý den,

použijte tenkovrstvé lazury V1315 Lazurol Aqua Dekor (vodou ředitelná) nebo S1035 Lazurol Topdekor (syntetická), provádí se 1 x napouštěcí nátěr a 2-3 nátěry lazurou. Zelený odstín si můžete nechat namíchat na koloristických centrech.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Králíkárna

24. února 2020: Dobrý den Chci se zeptat nebo poradit jakou barvou natřít kralikarnu že uvnitř aby to hned nekousali. Jedna se o kralilarnu ze dřeva. A hlavně aby to bylo zdravotně nezávadné...

(celý dotaz)

Chatka

19. února 2020: Dobrý den, mám novou zahradní chatku ze smrkového dřeva, tloušťka 45 mm, chci pouze vnitřní nátěr, který by se dal přetírat kdykoli po letech aniž bych musel brousit. Prostě aby...

(celý dotaz)

OSB

15. února 2020: Dobrý den.Mám interiér obložený OSB deskami, jaký mám zvolit a/nátěr, který zachová i částečně kresbu, b/nátěr, který zakryje kresbu.Děkuji vám,Christov.

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás