Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
MENU

Dotaz: Dřevo

Dobrý den pane Liško.
Vlastním dřevostavbu z masivu (20x20cm) s nátěrem fermeží z roku 1938. Klády byly před montáží sedmkrát ošetřeny horkou fermeží. Čím je možné stěny ošetřit, aby nedocházelo časem k loupání nových nátěrů? Podobný dotaz jsem už zaslal před cca 14 dny a odpověď dosud žádná.
Děkuji,
Zdeněk Šimek

Dobrý den,

dle oslovení v mailu, jste dotaz nezasílal sem. Pro napuštění můžete použít přípravek S1033 Lazurol Impregnační základ, povrch pak ošetřete tenkovrstvými lazurami jako je S1035 Lazurol Topdecor.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Lazura

3. května 2021: Dobrý den. Prosím poraďte mi. Mám dřevěnou chalupu první nátěr je Impranolem. Mohu ji natřít karbolkou? Děkuji za odpověď. Mějte se krásně.

(celý dotaz)

Plotek

23. dubna 2021: Dobrý den, nařezala jsem si větvičky ze stromů a ráda bych si udělala malý plotek, jsou to vlastně neopracované hůlky i s kůrou. Může mi někdo poradit co dál? Ráda...

(celý dotaz)

Sušák

19. dubna 2021: Dobrý den, prosím o radu jakým způsobem ošetřit povrch držáku na osušky, které budou ležet na celé délce tyčky. Jedná se o masivní broušený dub. Řeším hlavně možnost tmavých skvrn...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč si vybrat právě nás