Dotaz: Doporučení barev

Dobrý den,
předěláváme panelákovou ložnici, ale nevíme jaké máme zvolit barvy při malování. nábytek ani podlaha ještě není hotová, to budeme vybírat až později až budeme vědět jaké budou stěny a strop. mohli byste nám poradit nějaké vhodné barvy a odstíny?
předem děkuji

Dobrý den, do ložnic se většinou volí z chadnějších odstínů zelenkavé, moravé, fialkové nebo jemných teplých odstínů krémová, meruňková. osobně bych volil opačný postup, nejdříve podlahu a nábytek, poté barvy stěn – ty lze v dnešní době kdykoli snadno změnit. 

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Pokoj

16. září 2019: Dobrý den, nábytek v obývacím pokoji mám v barvě dub sonoma,sedačka je světle šedá. Jakou barvu stěn a koberce?Chtěla bych vymalovat snad broskvovou nebo béžovou,ještě nevím. Děkuji za odpověď.

(celý dotaz)

Strop

5. září 2019: Dobrý den, v garáži budu natírat panelový strop, který je místy rozpraskaný a místy je odhalená armatura. Existuje barva kterou by to bylo možné přemalovat?

(celý dotaz)

Odstín

5. září 2019: Dobrý den. V jednom z vašich obchodů jsem zakoupil barvu Remal Vinyl color 210 kávově hnědá. Po vymalování místnosti a zaschnutí barvy jsem nepochopil,jak kávově hnědá může být fialová.Když jsem...

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč budete u nás nakupovat rádi?


Najdete nás všude
Od vesnic po velká města

Unikátní produkty
V jiných drogeriích je nenajdete

Na nic si nehrajeme
Můžete k nám dorazit i v montérkách

Tónovací centra
Máme celou vlastní síť