Dotaz: Bazén

Dobrý den,
potřebovala bych poradit jaký vhodný nátěr a penetraci zvolit na starý betonový bazén,který byl původně natřen barvou. Beton se místy drolí a barva už je skoro celá pryč.Popřípadě,které materiály použít na jeho opravu.
Děkuji Ilona.

Dobrý den,

použít můžete S2852 Betex 2 v 1 na bazény. Drolící se a odpadávající beton je třeba odstranit a nahradit novým, případně pokud to lze místa vytmelit. Nelze to takto posoudit, lepší bude obhlídnout a urřit spotup s řemeslníkem přímo na místě.

Na vaše dotazy odpovídá:

Pavel Janků

Máte problém, se kterým si nevíte rady?
Zkuste barevnou poradnu!Naposledy jsme řešili:

Bazén

11. února 2019: Dobrý den, potřebovala bych poradit jaký vhodný nátěr a penetraci zvolit na starý betonový bazén,který byl původně natřen barvou. Beton se místy drolí a barva už je skoro celá pryč.

(celý dotaz)

Bazén

5. února 2019: Dobrý den! Mám 4 roky bazén INTEX 5x3m, takový "pogumovaný vak"a už mi vybledla modrá barva.Existuje nějaká voděodolná barva na obnovení stěn a dna bazénu?U Mounfieldu mi řekli,že si m

(celý dotaz)

Bazén

24. ledna 2019: Dobry den, mohl byste mi prosím napsat celkovou cenu natřeni nového betonoveho bazénu o rozměrech 3x6x1,5m? Aby byl připraveny k napusteni vody? A jde připravit bílou barvu nátěru? A ješ

(celý dotaz)

Na vaše dotazy odpovídáme každý den.
Zeptejte se i vy!

Proč budete u nás nakupovat rádi?


Najdete nás všude
Od vesnic po velká města

Unikátní produkty
V jiných drogeriích je nenajdete

Na nic si nehrajeme
Můžete k nám dorazit i v montérkách

Tónovací centra
Máme celou vlastní síť