BALSHOP.cz hrdý partner filmu „Jan Koller – Příběh obyčejného kluka“

Stali jsme se hrdými partnery nového filmu „Jan Koller – Příběh obyčejného kluka“ který se bude věnovat neuvěřitelné sportovní cestě houževnatého amatérského fotbalisty ze Smetanovy Lhoty.

BALSHOP.cz hrdý partner filmu „Jan Koller – Příběh obyčejného kluka“

Připravovaný dokument „Jan Koller – Příběh obyčejného kluka“ se bude věnovat neuvěřitelné sportovní cestě houževnatého amatérského fotbalisty ze Smetanovy Lhoty, na které se stal kromě nejlepšího střelce v historii českého reprezentačního týmu a držitele bronzové medaile z Mistrovství Evropy 2004 také nejlepším střelcem belgické ligy a klubovým mistrem v České republice, Německu a Belgii. V kinech únor 2022.

 

 

 

 

25. 10. 2021 - Nová tisková zpráva

Už více než rok se natáčí film o našem nejlepším reprezentačním střelci Janu Kollerovi. Filmový projekt, který má ukázat neuvěřitelnou cestu populárního "Dina" z vesnice až na fotbalový vrchol je už ve střižně. O víkendu samotný Honza poprvé viděl ukázku filmového snímku.

"Musím říct, že mě to dostalo a to vážně. Cítil jsem velké dojetí a vlastně jsem se dozvěděl i něco, co jsem do teď pořádně nevěděl. Z filmu jdou tak velké emoce, že jsem to nečekal. Očekával jsem, že film bude mít svou úroveň, ale že to bude až takhle, to mě překvapilo.

Věřím, že pro mladé začínající fotbalisty, kteří mají třeba sen jako jsem měl já, to může být velkou motivací. Mohlo by jim to něco dát a nebo by si z toho mohli něco vzít, protože za každé situace je pořád potřeba bojovat. Věřit ve vlastní síly a nikdy se nevzdávat. Každý by měl zkusit jít za svým snem a třeba je v tom bude motivovat tenhle film. Film, který se natáčel v 7 zemích Evropy se připravuje na svou premiéru v kinech. ,,Ukázat první ukázku hlavní postavě je vždy takové trochu napětí. Je to takový okamžik pravdy. Honza byl, ale strašně nadšený a emoce s ním cloumaly. To znamená, že jsme na dobré cestě", uvedl režisér Petr Větrovský z VDN Promo, které má film na svědomí.

Fotografie z natáčení

9634/levy-horni-akcni-letak.png 2806/levy-spodni-klub_v2.png
9584/levyy-horni-1300-let.png 2905/pravy-spodni-remal-kucharka.png