Barvám neutečeš v Olomouci

4. května 2015

V rámci projektu Barvám neutečeš proběhl v sobotu 2.5. první ze dvou zábavných běhů. V olomouckém parku na Výstavišti Flóra se sešlo 3 500 lidí, z toho více než 2 000 byli samotní běžci všech věkových kategorií.
Barvy, …

Každý účastník navíc našel ve startovním balíčku tričko Barvám neutečeš ve speciálním designu. Panáčka, který byl součástí loga, organizátoři speciálně upravili, takže každý účastník si po skončení závodu  odnášel originální vzpomínku na tento den. Panáčka si  mohli závodníci  ještě před startem vybarvit, nebo ho nechat na pospas přívalu barev. Každý tak měl své originální tričko!

Na návštěvníky a účastníky běhu čekala párty plná dobré muziky. Kromě koncertů, soutěží a aktivit pro malé i velké, focení u fotografických stěn i možnosti k občerstvení. A samozřejmě nechybělo velké množství barev!

Na startovní čáru se spolu s dospělými i dětmi postavily i  populární celebrity Lucie Zedníčková, modelka a finalistka České miss 2014 Veronika Kašáková, zpěvák Pavel Callta a kajakář Vavřinec Hradilek.

Pokud jste se nemohli zúčastnit běhu v Olomouci, další šanci zážit nejbarevnější den vašeho života budete mít již 23.5. v Praze.

 

Neváhejte a registrujte se ještě dnes!