BETEX 2v1 NA BETON S2131

  • BETEX 2v1 NA BETON S2131

Popis

Penetrační a vrchní syntetický nátěr. NOVÁ KVALITA!

Výrobek je určen ke zhotovení matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti, dobrou mechanickou odolnost a krátkodobou odolnost vůči některým rozpouštědlům a chemikáliím ( např. nafta, motorový olej, kyselina sírová ). Barva není určena k nátěrům, které přicházejí do přímého styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou a k nátěrům dětského nábytku a hraček.

Pracovní postup:
Natíraný podklad musí být suchý, soudržný, očištěný, dobře vyzrálý (obvykle 4 – 6 měsíců) a stavebně izolovaný proti zemní (spodní) vlhkosti. Staré nátěry je nutné důkladně odstranit.

Před použitím se barva důkladně rozmíchá a podle potřeby doředí. Barva se nanáší štětcem nebo válečkem na suchý, soudržný, očištěný podklad. První nátěr se provádí jako penetrační, barva se naředí ředidlem S 6005 v hmotnostním poměru 1 díl barvy: 1 díl ředidla. Po důkladném zaschnutí penetračního nátěru (cca 24 hod) je pro další nátěr doporučeno barvu použít bez ředění nebo podle savosti podkladu jen s minimálním množstvím ředidla. Zakončovací nátěr se nanáší bez ředění po důkladném zaschnutí předchozí vrstvy. Optimální tloušťka nátěru je cca 80 µm.

Vydatnost:
7 - 8 m2/kg

Podrobný výpis parametrů
Aplikační vrstva: Vrchní krycí nátěr,  Jednovrstvé barvy 2v1,  Izolační nátěr
Způsob nanášení: Štětce Válečky | Lakovací
Chemické zařazení: Syntetické
Oblast betony: Betonové podlahy Podlahy garáží
Použiti hobby | profi: Hobby a domácí využití
Prostředí exterier | interier: Interiér - vnitřní prostředí Exterier - veknovní prostředí
Pracovní postup: Pro zhotovení konečného nátěru se barva nanáší na připravený podklad v jedné až ve dvou vrstvách v doporučené tloušťce 60- 80 µm suchého filmu. První nátěr se provádí jako penetrační, barva se naředí ředidlem S 6005 v poměru 1 hmotn. díl barvy : 2 hmotn. dílům ředidla. Penetraci lze provést také obdobně naředěným lakem S 1002 LAZUROL Univerzální lak. Prostředí při natírání a zasychání musí být větrané, ne vlhké a teplota vzduchu musí být vyšší než 10oC.
Vydatnost: 5 - 7 m2/kg
Číselné označení: S2131

Soubory ke stažení

image

Navštivte náš e-shop

image

Škola malování

BAL DESIGNER

Bal Designer

Sportovní a společenské akce

image

Barevný život s Bohemkou

Škola malování

IKEA FAMILY

image