REMAL EXPERT

  • REMAL EXPERT

Popis

Malířský disperzní nátěr

Malířská barva se zářivou bělostí, vysokou kryvostí a paropropustností. Používá se k malování omítek, sádrokartonu, betonu, dřevotřísky, cetris desek v interiérech. Je vhodná i pro sanační omítky.

Pracovní postup:
Podklad musí být pevný, suchý a vyzrálý. Příliš savé, sprašující se nebo nesoudržné podklady je nutné předem napenetrovat (zpevnit) vhodnou penetrací např. REMAL, BARLET nebo SOICRAT. Barvu zřeďte max. 10 - 20 % vody a nanášejte ve 2 vrstvách. Novou vrstvu nanášejte nejdříve po dokonalém zaschnutí. Na vyrovnání nerovných ploch použijeme REMAL stěrku. V trhlinách větších rozměrů je třeba odstranit nesoudržný materiál a pro jejich vyplnění použít akrylátový tmel, po jeho zaschnutí použijeme na vyrovnání REMAL stěrku. Na problematická místa (proteklé fleky apod.) je vhodné použít izolační nátěr REMAL Flek-Stop. Nanáší se štětkou, válečkem nebo stříkáním. Barevné tónování je možné tónovacími pastami REMAKOL nebo REMAL tekutá tónovací barva.

Vydatnost:
11 m2/1 kg naředěné barvy pro jeden nátěr

Podrobný výpis parametrů
Způsob nanášení: Štětky | Malířské Válečky | Malířské Stříkáním (včetně AIRLESS)
Materiály pro stěny v interiéru: Malířské barvy
Oblast stěny (vnitřní): Stěny Dětský pokoj Restaurace Obytné místnosti Fitness Sádrokartonové desky
Prostředí exterier | interier: Interiér - vnitřní prostředí
Pracovní postup: Podklad musí být pevný, suchý a vyzrálý. Příliš savé, sprašující se nebo nesoudržné podklady je nutné předem napenetrovat (zpevnit) vhodnou penetrací např. REMAL, BARLET nebo SOICRAT. Barvu zřeďte max. 10 - 20 % vody a nanášejte ve 2 vrstvách. Novou vrstvu nanášejte nejdříve po dokonalém zaschnutí. Na vyrovnání nerovných ploch použijeme REMAL stěrku. V trhlinách větších rozměrů je třeba odstranit nesoudržný materiál a pro jejich vyplnění použít akrylátový tmel, po jeho zaschnutí použijeme na vyrovnání REMAL stěrku. Na problematická místa (proteklé fleky apod.) je vhodné použít izolační nátěr REMAL Flek-Stop. Nanáší se štětkou, válečkem nebo stříkáním. Barevné tónování je možné tónovacími pastami REMAKOL nebo REMAL tekutá tónovací barva.
Vydatnost: 11 m2/1 kg naředěné barvy pro jeden nátěr
Doporučujeme: Ano

Soubory ke stažení

image

Navštivte náš e-shop

image

Škola malování

BAL DESIGNER

Bal Designer

Sportovní a společenské akce

image

Barevný život s Bohemkou

Škola malování

IKEA FAMILY

image