LAZUROL AQUA S AKRYL V1302

  • LAZUROL AQUA S AKRYL V1302

Popis

Disperzní vodouředitelný lak na dřevo

Je určen k lakování dřeva, překližky, nábytku, dřevěných a korkových obkladů, papíru, papírových tapet apod. v interiérech. Lak je možno použít i pro vrchní nátěr na disperzní barvy.                                                                                       

Splňuje podmínky ČSN EN 71-3 , část 3 : Bezpečnost hraček. Migrace určitých prvků. 

Pracovní postup:
Před použitím lak důkladně promíchejte. Teplota prostředí při aplikaci musí být v rozmezí +15°C až +25°C. Nanáší se štětcem, válečkem nebo stříkáním. Povrch dřeva pro lakování musí být zbaven všech nečistot, prachu a starých nesoudržných nátěrů. Pryskyřičná místa musí být vymyta ředidlem a povrch pečlivě přebroušen brusným papírem P80-150 a nečistoty vzniklé při broušení odstraněny. Savé podklady doporučujeme napenetrovat lakem zředěným vodou v poměru 1:1. Po 2 hodinách schnutí povrch lehce přebrousit brusným papírem P220-400 a nanést dvě až tři vrstvy neředěného laku v intervalu cca 4 hod. Dokončený nátěr zasychá do 4 hodin proti prachu a konečné tvrdosti nabývá po 48 hodinách. 

Vydatnost:
8 - 12 m2 / kg v jedné vrstvě

Podrobný výpis parametrů
Aplikační vrstva: Vrchní transparentní lak
Způsob nanášení: Štětce Válečky | Lakovací Stříkáním (včetně AIRLESS)
Vzhled povrchu: Čirý | Bezbarvý
Oblast dřevo (laky lazury): Dřevěné stropy Korek Nábytek - lakovaný
Prostředí exterier | interier: Interiér - vnitřní prostředí
Pracovní postup: Před použitím lak důkladně promíchejte. Teplota prostředí při aplikaci musí být v rozmezí +15°C až +25°C. Nanáší se štětcem, válečkem nebo stříkáním. Povrch dřeva pro lakování musí být zbaven všech nečistot, prachu a starých nesoudržných nátěrů. Pryskyřičná místa musí být vymyta ředidlem a povrch pečlivě přebroušen brusným papírem P80-150 a nečistoty vzniklé při broušení odstraněny. Savé podklady doporučujeme napenetrovat lakem zředěným vodou v poměru 1:1. Po 2 hodinách schnutí povrch lehce přebrousit brusným papírem P220-400 a nanést dvě až tři vrstvy neředěného laku v intervalu cca 4 hod. Dokončený nátěr zasychá do 4 hodin proti prachu a konečné tvrdosti nabývá po 48 hodinách.
Vydatnost: 8 - 12 m2 / kg v jedné vrstvě
Číselné označení: V1302

Soubory ke stažení

image

Navštivte náš e-shop

image

Škola malování

BAL DESIGNER

Bal Designer

Sportovní a společenské akce

image

Barevný život s Bohemkou

Škola malování

IKEA FAMILY

image