LAZUROL AQUA P UREX V1301

  • LAZUROL AQUA P UREX V1301

Popis

Akryluretanový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru

Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru. Lze jej použít i pro nátěr překližky, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, korku apod. nebo jako vrchní nátěr na disperzní barvy.

Splňuje požadavky protiskluznosti za sucha i za mokra (ČSN 744507) pro podlahy  všech bytových a pobytových místností a také pro části staveb užívaných veřejností – střední hodnoty součinitele smykového tření celého souboru musí být min 0,5.                        

Splňuje podmínky ČSN EN 71-3 , část 3 : Bezpečnost hraček. Migrace určitých prvků. 

Vydatnost:
8 - 12 m2 / kg v jedné vrstvě

Podrobný výpis parametrů
Aplikační vrstva: Vrchní transparentní lak
Způsob nanášení: Štětce Válečky | Lakovací Stříkáním (včetně AIRLESS)
Oblast dřevo (laky lazury): Dřevěné podlahy Dřevěné schody Parkety Korek Nábytek - lakovaný Dveře - lakované
Prostředí exterier | interier: Interiér - vnitřní prostředí
Pracovní postup: Před použitím lak důkladně promíchejte. Teplota prostředí při aplikaci musí být v rozmezí +15°C až +25°C. Nanáší se štětcem, válečkem nebo stříkáním. Povrch dřeva pro lakování musí být zbaven všech nečistot, prachu a starých nesoudržných nátěrů. Pryskyřičná místa musí být vymyta ředidlem a povrch pečlivě přebroušen odstupňovaným broušením brusným papírem P80-100-120-150 (zrnitosti přizpůsobit stavu, druhu a kvalitě podkladu). Po odstranění nečistot vzniklých při broušení se nanese jedna vrstva laku naředěná max. 10% vody. Po 2 hodinách schnutí povrch lehce přebrousit brusným papírem P220-400. Po opětovném odstranění nečistot vzniklých při broušení se nanesou dvě vrstvy neředěného laku v časovém rozestupu 2-8 hodin. Pokud je časový rozestup mezi jednotlivými nátěry více než 8 hod., doporučujeme lehké přebroušení brusným papírem P220-400.
Vydatnost: 8 - 12 m2 / kg v jedné vrstvě
Číselné označení: V1301

Soubory ke stažení

image

Navštivte náš e-shop

image

Škola malování

BAL DESIGNER

Bal Designer

Sportovní a společenské akce

image

Barevný život s Bohemkou

Škola malování

IKEA FAMILY

image