LAZUROL AQUA P UREX V1301

  • LAZUROL AQUA P UREX V1301

Popis

Lak vodouředitelný akryluretanový na dřevo

Používá se k lakování tvrdého i měkkého dřeva, překližky, nábytkových dílů, parket, dřevěných obkladů apod. v interiérech. Lak je možno použít jako vrchní nátěr na disperzní barvy. Splňuje podmínky protikluznosti. Lak splňuje požadavky předpisů pro použití na nátěry hraček pro děti ve věku do 3 let.

Pracovní postup:
Dřevěný povrch dobře očištěný a obroušený skelným papírem č. 150 nejprve napustit lakem a po 4 hodinách přebrousit brusným papírem č. 400–600 k odstranění vystouplých vláken. Nanést 1–3 vrstvy laku v intervalu 4–6 hodin. Dokončený nátěr zasychá do 6 hodin proti prachu. Konečné tvrdosti nabývá po 48 hodinách. Teplota okolního prostředí a podkladu nesmí být při aplikaci nižší než +13 °C a přesáhnout +25 °C.

Vydatnost:
8 - 12 m2 / kg v jedné vrstvě

Podrobný výpis parametrů
Aplikační vrstva: Vrchní transparentní lak
Způsob nanášení: Štětce Válečky | Lakovací Stříkáním (včetně AIRLESS)
Oblast dřevo (laky lazury): Dřevěné podlahy Dřevěné schody Parkety Korek Nábytek - lakovaný Dveře - lakované
Prostředí exterier | interier: Interiér - vnitřní prostředí
Pracovní postup: Dřevěný povrch dobře očištěný a obroušený skelným papírem č. 150 nejprve napustit lakem a po 4 hodinách přebrousit brusným papírem č. 400–600 k odstranění vystouplých vláken. Nanést 1–3 vrstvy laku v intervalu 4–6 hodin. Dokončený nátěr zasychá do 6 hodin proti prachu. Konečné tvrdosti nabývá po 48 hodinách. Teplota okolního prostředí a podkladu nesmí být při aplikaci nižší než +13 °C a přesáhnout +25 °C.
Vydatnost: 8 - 12 m2 / kg v jedné vrstvě
Číselné označení: V1301

Soubory ke stažení

image

Navštivte náš e-shop

image

Škola malování

BAL DESIGNER

Bal Designer

Sportovní a společenské akce

image

Barevný život s Bohemkou

Škola malování

IKEA FAMILY

image