UNIFLEX NA POLYSTYREN V7510

  • UNIFLEX NA POLYSTYREN V7510

Popis

Disperzní lepidlo na polystyren

Používá se pro lepení polystyrenových dekoračních obkladů na stropy a stěny, které jsou savé (omítka, pórobeton, dřevo apod.), suché a pevné.

Pracovní postup:
Případné staré nátěry ve větších vrstvách je nutné oškrábat, výrazně savé a sprašující povrchy napenetrovat penetračním prostředkem REMAL penetrační nátěr, BARLET univerzální penetrace nebo BARLET hloubková penetrace resp. SOICRAT penetrace. Po 4 hod. schnutí penetrace je možné lepit. Lepidlo se pro lepení neředí. Lepidlo se nanáší na obklady bodově v rozích a uprostřed v tloušťce 1–2 mm. Potom se obklad ihned přitiskne k podkladu a podrží asi 10 vteřin. Teplota podkladu a prostředí musí být při lepení min. + 15 °C.

Vydatnost:
170 - 230 g/m2

Podrobný výpis parametrů
Prostředí exterier | interier: Interiér - vnitřní prostředí
Pracovní postup: Případné staré nátěry ve větších vrstvách je nutné oškrábat, výrazně savé a sprašující povrchy napenetrovat penetračním prostředkem REMAL penetrační nátěr, BARLET univerzální penetrace nebo BARLET hloubková penetrace resp. SOICRAT penetrace. Po 4 hod. schnutí penetrace je možné lepit. Lepidlo se pro lepení neředí. Lepidlo se nanáší na obklady bodově v rozích a uprostřed v tloušťce 1–2 mm. Potom se obklad ihned přitiskne k podkladu a podrží asi 10 vteřin. Teplota podkladu a prostředí musí být při lepení min. + 15 °C.
Vydatnost: 170 - 230 g/m2
Číselné označení: V7510L

Soubory ke stažení

image

Navštivte náš e-shop

image

Škola malování

BAL DESIGNER

Bal Designer

Sportovní a společenské akce

image

Barevný život s Bohemkou

Škola malování

IKEA FAMILY

image